Akşam yemeğiniz internetten

Yayın tarihi: 23.08.2006
Akşam yemeğiniz internetten

Akşam yemeğiniz internetten...

 

İnternet üzerinden yemek siparişi verebileceğinizi biliyor musunuz? Birkaç basit tıklamayla kendinize mükellef bir sofra kurabilirsiniz.

 

Henüz İstanbul, İzmir ve Ankara’da hizmet veren ama yakın gelecekte yedi tane daha büyük kenti kapsamına alacak olan www.yemeksepeti.com sanal alemin en popüler yemek sitelerinden biri. Yemek sepeti sayfasından sipariş vermek çok kolay. Hiçbir ekstra ücret ödemeden 10-45 dakika arasında yemeğiniz kapınızda... Afiyet olsun.

 

1www.yemeksepeti.com sayfasından bulunduğunuz şehri tıklayın. Henüz seçenekleriniz İstanbul, Ankara ve İzmir şeklinde... 57.110 çeşit yemek sunan Yemek sepeti sitesinden sipariş verebilmek için önce kayıt olmalısınız. Sepetin üzerindeki Kayıt butonunu tıklayın. Gerekli iletişim bilgilerini girip üye olma işlemini tamamlayın. Üye olmak size, kimi promosyonlardan yararlanma olanağı da sağlayacaktır.

 

2Üye olduktan sonra tekrar ana sayfaya dönün ve Mutfak seçenekleri ve Semtler kutularından ilgili butonları tıklayın. Örnek olarak Bağcılar semtinde Kebap &Türk Mutfağı şıklarını seçin. Yeni açılacak pencerede bu bölgede yer alan ilgili restoranlar sıralanacaktır. Bu listeden örnek olarak Tike/Güneşli restoranı tıklayın.

 

3Tike’nin sayfasındaki yönlendirmeleri dikkate alarak siparişinizi verebilirsiniz. (Gönderim bölgeleri, saatleri ve minimum paket tutarı gibi.) Söz konusu pencerede yemek seçenekleri fiyatları ile birlikte listelenmiştir. 10-45 dakika içinde (uzaklığa göre) herhangi bir ekstra ücret ödemeden siparişiniz kapınıza ulaşacaktır. Ödemeyi siparişinizi aldıktan sonra nakit ya da kredi kartıyla gerçekleştirebilir-siniz.

 

İPUCU

 

Hep aynı yemeği sipariş veriyorsanız, favori listesi oluşturabilir, teslimat adresini değiştirebilir ve restoranların promosyanlarından da faydalanabilirsiniz. 

 

POPÜLER WEB SİTELERİ

 

Aloyemek

www.aloyemek.com

 

“Ara ye, tıkla ye” sloganıyla hizmet veren aloyemek.com kullanıcılarına İnternet üzerinden yüzlerce lezzet alternatifi sunan bir online yemek sipariş sitesi. Aloyemek, yüzlerce değişik menüyü ve alternatif fiyatları aynı anda görüp değerlendirebilme, İnternet üzerinden kredi kartı bilgilerini girmeden siparişi iletip yemeği kapıya getirme imkanı sunuyor.

 

Beyaz Fırın

www.beyazfirin.com.tr

 

Türkiye’nin en iyi pastanelerinden biri olan Beyaz Fırın’ın İnternet sitesi, online sipariş hizmeti veriyor.Misafirlerinize sunacağınız ikramlardan, özel kutlamalar için alacağınız pasta siparişlerine kadar bütün Beyaz Fırın lezzetleri online siparişe açık. Ayrıca sitedeki tariflerden faydalanarak özel lezzetler yaratabilirsiniz.

 

Alo Gurme

www.alogurme.com

 

‘Köşedeki markette’ bulunamayan pek çok seçkin ürünü, trafik karmaşası, park sıkıntısı ve yitirilen zaman gibi sorunları yaşamadan edinmek üzere kurulan bir site Alo Gurme. Sitede John’s Coffee World, Karaköy Güllüoğlu, Linzer Pastaneleri, C.A.O. puroları, butik pastalar gibi seçkin marka ve mağazaların gurme ürünleri yer alıyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler