Sevdiklerinize çiçek

Yayın tarihi: 23.08.2006
Sevdiklerinize çiçek

Sevdiklerinize çiçek...

 

İnternetten çiçek gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Online sipariş verebilir, yerinizden hiç kalkmadan iki tıkla sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz.

 

1.Uluslararası bir zincirin halkası olan İnterflora’nın www.interflora.org sitesinin online satış sayfasını tıklayın.

 

2.Sayfadan yer alan çeşitli fiyat aralığı ve türdeki çiçek arajmanlarından birini Seçin ve Satın al butonuna tıklayın. Açılacak sayfada seçtiğiniz ürünün farklı ebatlarından birini seçmeniz ve teslim tarihini belirlemeniz istenecektir. Seçenekleri işaretleyerek Devam butonunu tıklayınız.

 

3.Alıcı adı, adresi bilgileri, mesaj ve teslimat detaylarını girip Devam tuşuna tıklayın. Bu kez gönderen bilgilerini girmeniz istenecektir. Bilgileri girip, ödeme şeklinizi seçtikten sonra (kredi kartı ya da havale) işleminiz tamamlanacaktır.

 

DÜNYANIN HER YERİNE ÇİÇEK

 

www.interflora.org.tr  aracılığıyla dünyanın herhangi bir ülkesindeki adrese gönderilmek üzere çiçek siparişi verebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinden Türkiye’ye veya Türkiye’den dünyanın herhangi bir yerine bir çiçek göndermek istediğinizde, üye kuruluşları aracılığıyla İnterflora’nın web sitesinden yararlanabilirsiniz.

 

Yurdışından alışveriş yapabilirsiniz...

 

İnternet aracılığıyla yurtdışından da alışveriş yapabilirsiniz. Dünyaca ünlü Amazon.com sitesi çok zengin alışveriş olanakları sunuyor. Birkaç tıkla dünya elinizin altında...

 

1.www.amazon.com sitesinin ana sayfasını açın. Ana sayfanın sağında yer alan Browse sütunundan Cameras/Photo başlığından Digital Cameras seçeneğini tıklayın.

 

2.Yeni açılan pencerede, sitede satılan bütün dijital fotoğraf makinelerinin sıralandığını göreceksiniz.Örnek olarak Canon EOS 20D 8.2MP Digital SLR Camera with EF-S marka seçeneğini tıklayarak, söz konusu makinenin özelliklerini inceleyin.

 

3.Add Shopping cart seçeneğini tıklayarak satın alma işlemine başlayın. Ardından yeni açılan sayfanın sağ köşesinde Proceed to check out seçeneğini tıklayarak üye olma aşamasına geçeceksiniz. 

 

4.Üyelik bilgilerinizi, teslimat ve fatura adres bilgilerinizi girdikten sonra, Shipping Detail başlığı altındaki şıklardan birisini seçerek teslimat süresi belirleyin.

 

5.Yeni açılan sayfada Kredi kartı bilgilerinizi girin ve ödemeyi gerçekleştirin. Bir sonraki sayfada Amazon size satın almış olduğunuz ürünün bütün bilgilerini sunacaktır. Siparişi onaylayın ve işlemi bitirin. Daha sonra e-posta adresinize siparişinize ilişkin www.amazon.com’dan onay mesajı ulaşacaktır.

 

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler