Haberleri online izleyin

Yayın tarihi: 23.08.2006
Haberleri online izleyin

Haberleri online izleyin

 

Anten, yükseltici, uzaktan kumanda vs. gibi sorunlarla uğraşmayın. İşte ücretsiz verilen bu hizmetten yararlanmanız için yapmanız gerekenler…

 

Ulusal yayın yapmanın yanı sıra, birçok dünya ülkesine de yayın yapan www.kanald.com.tr sitesinin sol tarafında bulunan menüde; Haber, spor, magazin, müzik, sinema, dizi, e-kart, televizyon programları, kadın, fal dünyası, oyun, eğlence, çocuk, chat, yayın akışı, canlı yayın ve site haritası konu başlıkları veriliyor. Bu konu başlıklarından herhangi birini tıkladığınızda, konu başlığının ayrıntılarının olduğu yeni bir menü karşınıza çıkıyor.

 

Menüden haber başlığını tıkladığınızda; Güncel, dünya, politika, ekonomi, piyasalar, yaşam, teknoloji, ana haber bülteni ve hava durumu başlıkları altında güncel haberlere yer veriliyor. Menüden ana haber bülteni’ ni tıkladığınızda, bir gün önceki Kanal D ana haber bülteninin konu başlıklarına ve kısa ayrıntılarına ulaşıyorsunuz. Okuduğunuz haberi izlemek istediğinizde, haber metni altında yer alan izleyin yazısının üstünü tıklayın. Görüntü ekranı anında açılacak ve birkaç dakika içinde haberin canlı görüntülerini izlemeye başlayacaksınız.

 

Canlı yayınları nasıl izleyeceksiniz?

 

Kanal D sitesinden üç şekilde canlı yayınlara ulaşabilirsiniz. Ana sayfanın sol tarafında kalan menüden canlı yayın’ ı tıklayarak, ana sayfanın spot bölümünde yer alan menüden canlı yayın sekmesini seçerek ya da yine ana sayfanın sağ tarafında yer alan canlı yayınlar başlığı altında verilen; Kanal D, Dream TV, Radyo D, Radyo Foreks butonlarından birini tıklayarak, radyo ya da televizyonları canlı olarak takip edebilirsiniz.

 

Ana sayfa ekranının sağ tarafında kalan canlı yayınlar başlığı altında verilen menüden Kanal D’yi tıklayın.

 

Açılan sayfada canlı yayınları izleyebilmeniz için konulan ekranı göreceksiniz. Ekranın sol tarafında menü başlığı altında; diziler, canlı yayınlar ve ana haber bölümleri yer alıyor. Ekranın sağ tarafında ise; Sizin için seçtiğimiz programlar  başlığı altında, Kanal D’ nin en sevilen dizilerinden üç tanesi veriliyor.Bu dizilerden her hangi birini izlemek istediğinizde;  dizi tanıtımı altında yer alan izleyin butonunu tıklamanız yeterli. Ekranın sağ alt bölümünde kalan; “Kanald.com.tr’ de en çok izlenenler” başlığı altında, internetten canlı izlenen dizilerin isimleri yer alıyor. Verilen üç menüden istediğinizi seçip izleyebilirsiniz.

 

Sol tarafta kalan menüden ana haber’ i tıklayın. Ekranın sağ tarafında “ Ana haber bülteni haber başlıkları” karşınıza çıkıyor. Seçtiğiniz haberin üzerini tıklayıp, izlemeye başlayabilirsiniz.

 

SÖZLÜK

 

Radyoları nasıl dinleyeceksiniz?

Ana sayfanın sağ tarafında kalan “canlı yayınlar” başlığı altındaki Radyo D ismi üzerini tıklayın. Radyo D ekranı altındaki “bağlanıyor” yazısı birkaç dakika içinde “hazır” şeklinde değişiyor ve radyo yayınını canlı olarak dinlemeye başlıyorsunuz. Aynı işlemi Radyo Foreks için de yapıp canlı dinleyebilirsiniz.

 

Sadece internet ortamında yayın yapan günlük gazeteler…

 

Üye olmadan ücretsiz haberleri okuyabilir ya da üye olup okuduğunuz haberlere yorum ekleyebilirsiniz.

 

İnternet Haber 2000 yılından beri www.internethaber.com adresinden yayın yapıyor. Siteden üye olmadan da yararlanabileceğiniz gibi, dilerseniz ücretsiz üye olup okuduğunuz haberlere yorum ekleyebilirsiniz. Ana sayfasındaki menü aracılığı ile genel başlıkları verilen konuların tümüne ulaşabilir ve son dakika gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

 

Ana sayfa ekranının üst tarafında kalan kısa menüden günün haberleri butonunu seçip tıkladık.Bulunduğumuz güne ait haberleri ana menüdeki başlıklar altında, son dakikadan geriye doğru dizilerek ekranımıza geldi.

 

Ana sayfadan gazetecileri tıkladığınızda, medya içi gelişmelere ve yaşanan tüm polemiklere dair haberleri zaman sıralaması ile bulabilirsiniz. Ayrıca aynı sayfanın sağ alt tarafındaki “Tiraj” başlığı altında yer alan günlük ulusal gazetelerin tiraj adetlerini ayrıntıları tıklayıp öğrenebilirsiniz.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler