Emlak

Yayın tarihi: 23.08.2006
Emlak

Emlak

 

Evinizi önce sanal ortamda gezin

 

Satın almak ya da kiralamak için sokak sokak ev ya da emlakçı aramanıza gerek yok. İnternette yayın yapan birçok emlak sitesi, sunduğu fotoğraflarla sizi sanal ortama davet edip, portföyündeki konutları gezdirebiliyor. 

 

İnternetin emlak alanında sunduğu zengin web listesi üzerinden, ekranın karşısında, hiç yorulmadan istediğiniz herhangi bir kentte ya da semtte dolaşarak kiralık ve satılık konutları inceleyebilirsiniz. Bölgesel ya da kentsel bazda, alım-satım, kiralama ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, konut sigortası, alıcı ve kiralama rehberi gibi birçok bilginin de birlikte verildiği internetteki sayısız gayrimenkul sitesi, seçenek yelpazenizi genişletebileceğiniz ideal kaynaklar. Çoğu konutun fotoğraflarının yer aldığı bu adreslere erişmek için herhangi bir arama motoruna girerek yalnızca ‘emlak’ ya da emlak ile birlikte kent adını yazmanız yeterli.

 

Emlakla ilgili tüm mevzuat, duyurular, ihaleler, il ve ilçesine göre detaylı arama yapabileceğiniz evrak ve taşınmaz sorgulama ya da projeler gibi bilgilere ulaşmak istediğinizde ise, önerilebilecek tek adres, Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün www.milliemlak.gov.tr  sitesi.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler