Banyolarda renk cümbüşü

Yayın tarihi: 22.12.2008
Banyolarda renk cümbüşü

Banyolarda renk cümbüşü
Sıra dışı tasarımlarda kendini ifade eden renkler farklı atmosferlerde banyolar yaratıyor. Doğanın bütün renklerini yansıtan; canlılığı ile banyolara farklı bir soluk taşırken güne iyi bir başlangıç yapmaya da olanak sağlayan banyo mobilyalarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Doğallıktan hoşlananlar için natürel renklerin hakim olduğu tasarımları da unutmadık…


İtalya’da tasarlanan ve seçkin materyallerden üretilen Ardeco banyo mobilyası, sadeliği ile etkileyici. Banyosunda farkı yaşamak ve yaşatmak isteyenlere iyi bir seçenek.


Cresta tarafından doğal bambu kaplamadan üretilen Albina’nın renk bütünlüğü fıstık yeşili ile tamamlanmış. Seyyar asma üniteler istenildiği gibi kombine edilebiliyor ve Albina’nın estetiğine işlevsellik katıyor.


Farklı çizgisi ile beğeni toplayan banyo mobilyasının duvara monte edilen dikey modülü köşeli formda tasarlanırken lavabo modülünün tasarımında oval form tercih edilmiş. Sadelikten hoşlananlara Ahşapsan’dan…


Creavit’in koleksiyonunda yer alan sade çizgilerin hakim olduğu bir tasarım. Vadi isimli banyo dolabı fonksiyonel farklı bölmeleri ile pratik kullanım olanağı sunarken yalın çizgileri ile de şıklık sağlıyor.


Kırmızı, parlak ve mat beyaz, fıstık yeşili, siyah, gri renklerde; gövdesi MDF üzerine melamin kaplama olarak hazırlanan Cunda modelinde kapaklar MDF üzeri lake boya. Üst dolap aynası flotal ve sürgülü olan tasarım, boy dolabı ve krom ayaklı basamağı ile çok şık ve işlevsel çözümler sunuyor. Orka Banyo…


Turuncu MDF Lam gövde ve parlak beyaz membran kapaklara sahip olan Volida modeli Penta Group’un koleksiyonundan. Corian tezgah ve lavabo kullanılan modelde çekmeceler teleskobik bilyalı.


Orka Banyo’nun MDF üzeri lake çalışması olan Küre, turuncu renk tasarımı ile dikkat çekiyor. Model, tezgah üstü seramik lavabosu, gizli ve ters açılabilir kapakları, pratik havlu gözü ile rahat kullanım avantajı sağlıyor. Aynı tasarım parlak beyaz, kırmızı, yeşil, gri ve siyah seçenekleriyle de sunuluyor.


Penta Group’un Rose modelinin gövdesi beyaz MDF Lam, kapakları parlak membran. Çanak lavabo kullanılan modelin üst modülünde yer alan kapak gazlı amortisörlü. Tekerlekli tasarlanan hareketli modül, banyo dekorasyonunda farklı kombinasyonlar oluşturmaya olanak sağlıyor.


Cresta’nın yeni koleksiyonunun gözde tasarımlarından Loft; sarı, turuncu, fıstık yeşili ve kırmızı renkteki kapak seçenekleri ve kendine özgü tasarımıyla alışılmışın dışında bir banyo mobilyası isteyenler için renkli bir alternatif.


Ardeco yuvarlak hatlı banyo mobilyalarını sevenlere olduğu kadar keskin ve köşeli çizgilerden hoşlananlara da arzu ettikleri estetiği sunuyor. Renklerdeki pastel uyumu banyolarda farklı bir atmosfer yaratıyor.


VitrA’nın Surprise serisi, yalın hatları, asil renkleri, estetik ve işlevsel tasarımıyla banyolar için hoş sürprizler sunuyor. İki ayrı ölçüde tek hazneli veya 140 cm’lik çift hazneli lavabo üniteleriyle uyumlu aynaları dikkat çeken Surprise, banyo dolabının yan kapağında gizli bir boy aynasına sahip.


 Diva isimli banyo mobilyası dar mekanlar için düşünülmüş ancak geniş mekanlarda da oldukça şık duran iyi bir alternatif. Yalın tasarımı işlevsellik açısından da pratiklik sunuyor. Creavit…


Köşeli formu ile şık ve yalın bir tasarıma sahip olan takım, Ahşapsan’dan. Yeşilin dinginliği ile banyolara canlılık getirecek olan banyo mobilyası dar mekanlar için de iyi bir alternatif.


Fiume Banyo formunu yerinde duramayan dalgalardan alıyor. Modern tasarımı ile etkileyici olan mobilyanın lavabosunda da bu forma sadık kalınmış. Vanucci koleksiyonundan olan banyo mobilyası doğallıktan hoşlananlar için…


Yalın olduğu kadar işlevsel de olan banyo mobilyası klasik tarzı tercih edenler düşünülerek tasarlanmış. Lavabonun bulunduğu yatay modülün iki yanında yer alan dikey modüller ekstra kullanım alanı yaratıyor. Armadi Art…


Sieger Design tarafından tasarlanan 2nd Floor banyo serisi, Duravit’den. Serideki mobilyalar; açık, koyu, mat ve parlak olmak üzere dört çeşit zemin seçeneği ile sunuluyor.


Dar alanlı banyolar için istenilen boyutlarda üretilebilen Spil Serel’den natürel renklerin hakim olduğu modüler bir çalışma. “Cleaf” malzemesinin su çekmeyen yapısı kullanım kolaylığı sağlıyor. Islak bezle kolaylıkla temizlenebilen bu malzeme, hijyenik olması sebebiyle de tercih ediliyor.


Armadi Art, klasik tarzdan hoşlananlara özgün ve fonksiyonel bir alternatif sunuyor. Köşeli net çizgileri ve doğal renk tercihi uyum içinde. 


Vanucci Pietra Banyo cam tezgahının yan tarafında yer alan özel bölüme çıkartılıp takılabilinen vazosu, yuvarlak aynaları, geniş hacimli çekmeceleri ve oturma bölümüyle tasarımsal seçenekler sunuyor. Grafit, koyu kahve, kırmızı, sarı, inci beyazı ve krem renk seçenekleri ile sadelikten hoşlananlara sesleniyor.


Her alanı verimli şekilde kullanmaya olanak sunan detayların bulunduğu Safir Serisi; lavabo altı, ayna arkası, boy dolabı kapaklarında yer alan depolama alanlarıyla ürüne ayrıcalık katıyor. MDF üzeri kaplama ve mat lake kapakları, mat krom Safir kulplar tamamlıyor. Kaledecor…


Dar alanlı banyolar için istenilen boyutlarda üretilebilen Spil Serel modüler banyo mobilyası, “cleaf” malzemesinin su çekmeyen yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.


Duravit Fogo banyo mobilyası, koyu ve açık rengiyle gerçek ahşaptan yapılmış, parlatılmış, Amerikan cevizi ve koyu kahverengi kaplama seçenekleri ile dikkat çekiyor. Gösterişli çekmecesi ve iç çekmece takımları, krom çekmece kolları, krom kaplamalı çelikten havlu asmalığı konsepti tamamlıyor.

 

 

Banyo Mobilya » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler