Banyonuza baharla gelen yenilik

Yayın tarihi: 24.12.2008
Banyonuza baharla gelen yenilik…

Banyonuza baharla gelen yenilik…
Doğanın uyanışı, yenilenme, canlanma… Tüm bunlar, kapımızı çalan bahar mevsiminin doğayla birlikte hayatımıza kattığı kavramlar. Yaşam alanlarımız için de doğadaki bu hareketlenme ve yenilenme çağrısına katılmanın, yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı… İşlevsel anlamıyla yıkanmanın, arınmanın, yenilenmenin mekanı olan banyolar da mevsime ayak uydurmak için en uygun mekanlardan biri. Biz de baharın kendini tam anlamıyla hissettirdiği Nisan-Mayıs sayımız için ‘banyolarda bahar neşesini’ sizin için sayfalarımıza taşıdık.


Urla modelinde alt modül tezgah üzeri etajerli lavabo ve üç çekmeceden oluşuyor. Gövde ve kapaklarda MDF lam çalışılan modelde huş rengi seçenek olarak belirlenmiş. Orka Banyo.Sonia banyo mobilyaları arasında yer alan bu model ahşapla bütünleşen yalın bir görünüm sunuyor. Geniş banyolarda çift lavabo uygulaması için sık bir alternatif…Armadi Art banyo mobilyaları arasında yer alan bu model, ahşabın doğallığını yalın görünümüyle birleştirerek banyolarınıza taşıyor.Gövdesi natürel abanoz kaplama,kapaklar beyaz lake boyalı, lavabosu ise krom konsol üzerine kırmızı renkli yekpare cam. Tezgah ile asma olarak kullanılan Snello, metal, cam, ahşap uyumuyla banyoların havasını değiştiriyor. Cresta.Koyu renk mobilyanın beyaz yüzeylerle ve aynalarla bütünleştiği bu model Armadi Art koleksiyonuna ait.

 
Corner banyo modeli Ahşapsan tarafından üretilmiş olup, çanak lavabosu, hareketli modülü ve  açık renk ahşap kullanımının yanında yalın ve şık bir görünüm sunuyor.


İnsanın oluşturduğu  dünyanın doğal bir parçası olan malzemelerle üretilen lavabolar Exclusive ile Creavit dünyasında, sizlere sunuluyor.Koyu renk ahşabın kullanılmasıyla doğal bir görsellik sunan Armadi Art’ın bu banyosu, doğallığın yanında şık ve sade banyolar yaratmak isteyenlere…Cresta’nın yeni ürün serisi Leo, sade çizgisi ve kullanışlı tasarımının yanı sıra, modüler yapısıyla ölçü alternatiflerini çoğaltıyor.


Ahşapsan’ın Trendy banyo modeli, köşeli ve oval çizgileri birleştirirken, canlı renk seçeneği ile sade tasarımına hareket katıyor.


Dalyan modeli, aynalı üst modül ve tezgah üzeri etajerli lavabonun kullanıldığı alt modülden oluşuyor. Banyosunda ahşap görünümü seven ve isteyenler için tasarlanmış. Orka Banyo.


Sonia tarafından üretilen Arti model lavabo yalınlığının yanı sıra, koyu renk ahşap kenarlar ve bahara öykünen yeşil rengin ağırlıkta olduğu desenleriyle dinamik bir tasarım.

 


Yenilik ve sadelik kavramlarının uyumunu sergileyen, zeytin ağacının doğal dokusunu ortaya çıkaran modern bir tasarım. Demsaş.


Cresta’nın özgün modellerinden Alberta’da gövdede beyaz ve gri lake renkleri, kapaklarda ise natürel abanoz,tik ve venge kaplamaları kullanarak farklı kombinasyonlar yaratmak mümkün. Alberta banyolar, sadeliğin modern bir simgesi.


Açık renk ahşap mobilyanın aynalı dolaplarla birleştiği yalın çizgilere sahip olan Happy, Duravit koleksiyonundan… Vanucci’nin yeni banyo mobilyaları arasında yer alan Flutto, tamamen ahşaptan yapılmış olup yapıldığı malzemenin sıcaklığını da yansıtan şık bir alternatif. Orka Banyo’nun Zigana modeli alt modülden ve aynadan oluşuyor. Alt modül gövde ve kapaklar MDF lam olarak çalışılmış. Her açıdan kullanmak için aynaya hareketlilik özelliği kazandırılmış. Creavit’in bu modeli görsel canlılığının yanında temizlik kolaylığı sağlamasının yanı sıra, lekelere dayanıklı ve çok uzun ömürlü olması özellikleriyle öne çıkıyor.Ahşapsan’ın Dora banyo modeli baharın canlılığını yeşil rengiyle banyolara taşırken küçük banyolara kullanışlı bir alternatif oluşturuyor.

 


Gövdesi ve kapakları Afrika Ceviz desenli MDF lam’dan üretilen Vega, geniş hacimli bölmeleri ve cam tezgahıyla şıklığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Cresta.


 
Angel banyo mobilyası, birçok banyo malzemesi için ideal bir stoklama alanı yaratırken, banyo için düzenli ve sade bir görünüm yaratıyor. Kaledekor.


VitrA Options, işlevsel çözümlerin konforunu yaşama olanağı sağlarken meşe ağacının sıcaklığını banyo mekanlarına venge ve natürel cila olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunuyor.

 
Ahşap ile koyu rengin bütünleştiği bu model, yalın mekanlarda çarpıcı bir etki yaratmak isteyenlere… Sonia.

 
Başarılı bir mimarinin iç koşulu sayılan fonksiyonellik, kalıcılık ve estetik ilkeleri, Apollo’nun modern tasarımının çıkış noktasını oluşturuyor. Demsaş.Banyolarda her daim ferahlık yaratan beyaz ve mavi renk Kaledekor’un satışa sunduğu bu banyo modelinde bütünleşiyor.


 
Yütaş tarafından satışa sunulan Gamadecor Liceo banyo dolabı, klasik rustik görünümü ve ahşabın sıcaklığıyla banyolarınız için farklı bir seçenek.VitrA, banyo mekanı algısını değiştiren, başarılı tasarımcı İnci Mutlu tarafından tasarlanan serisi Piu Due ile banyo mekanlarına mükemmel uyum ve sonsuz denge getiriyor.


 

Banyo Mobilya » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler