Banyolarda Çağdaş Eğilimler

Yayın tarihi: 11.05.2007
Yeni yıl renkli ve şık sofralarla geliyor

BANYOLARDA ÇAĞDAŞ EĞİLİMLER

 

Esvit’ten Doris Serisi... Minimalist tarzda tasarlanan Doris serisi; modern çizgisiyle yalın arayışların peşinde olan tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Günümüz banyolarından algıladığımız; fiziksel ihtiyaçların karşılandığı ‘ıslak hacimler’ olmanın çok ötesinde, zevk ve tercihlerin, yaşam biçimine ait önceliklerin ön plana çıktığı mekanlar oldukları. Kullanım kolaylığı ve işlevin, konsept bütünü içinde estetikle birleştiği noktada ön plana çıkan lavabo, çağdaş bir banyonun önemli bileşenlerinden biri...    

 

Trak Dış Ticaret, Deepstone markası ile üretilen yer karosu ve banyo tezgâhının yanı sıra bu kez de yine doğal taşlardan lavabolu banyo tezgâhı ve duş teknesi üretti. Doğallığın akışını kesintisiz bir bütün olarak yaşamak isteyenler için.

 

Arqua, Holare lavabo grubuna trend yaratacak yepyeni bir ürün daha kattı... Çeşitli ebatlarda tezgah altı lavaboları bulunan Holare lavabo grubuna katılan bu yeni ürün, 38 x 101 boyutlarının sunduğu geniş ve ferah tasarım özelliğiyle, öncelikli olarak otellerin banyo mekanları için ideal bir çözüm niteliği taşıyor.

 

52 cm’lik Arch monoblok lavabo hem farklılık arayan hem de sınırlı mekanlarda yer kazanmak isteyen kullanıcıların beğenisine hitap ediyor. RocaKale.

 

Dama serisinin 55cm ve 60cm’lik lavaboları, tam ayak ve yarım ayak kullanımlarının yanı sıra tezgah üzerine oturtularak da kullanılabiliyor. RocaKale.

 

Karadeniz’in azgın dalgalarını tasarımındaki yumuşak çizgisel geçişlerle dengeleyen Karadeniz takımı özgün bir Creavit tasarımı. Ultra Clean (üstün hijyen) teknolojisi ile üretilerek yüksek hijyen beklentisi olanların sahip olmak isteyecekleri bir takım.

12 yıllık Çanakcılar garantisi ile sunuluyor.

 

Banyolarda egzotik çizgiler arayanlar için Yütaş Yapı Ürünleri’nden bir yenilik daha. Amerikan vitrifiye markası olan Kohler’in yeni lavaboları farklı tasarım arayışında olanların beğenisine sunuluyor.

 

Konsollu lavabo anlayışını değiştiren, sert çizgi trendini yakalayan Sanovit, 85-105 cm’lik plazma serisiyle yeni bir soluk getiriyor.

 

Matteo Thun’un Water Jewels adını verdiği yeni serisi Frankfurt’ta görücüye çıktı. VitrA’nın ileri teknoloji anlayışı ve yenilikçi yaklaşımları sayesinde yalnızca seramikle sınırlı kalmayan Thun, farklı malzemeleri banyolara taşıyan koleksiyonda ahşap, mermer, taş ve cam kullanıyor.

 

Lavabo üzerine özenle işlenmiş desenler sayesinde, banyonuzu bir sergi salonuna dönüştürün İtalyan şıklığı, İmaj Yapı’da... Simas kız desenli lavabo, fark edilmeyecek gibi değil.

 

Rüya Lavabo... Oldukça şık tasarımı ile göze çarpan bu ürün Doğvit’in yeni ürünleri arasında yer alıyor. Ayrıca, ayaklıklı olmasından dolayı da, banyonuza estetik bir görünüm katacağınıza eminiz.

 

Sadece banyo mobilyası uyumlu lavabo üreten Sanovit, zor boyutların üretimini yapabileceğini kanıtlayan 120 cm genişliğindeki konsollu lavabosuyla vitrinlerde yerini alıyor.

 

Fonksiyonelliğin önemi dikkate alınarak tasarlanan Minos serisinde, armatür kullanım kolaylığı ön plana çıkıyor. 2 farklı boyutta üretilen Minos Serisi Esvit’te...

 

Şıklığı fonksiyonellikle birleştiren Duravit, banyo alanını etkileyici bir hale getirmekle kalmıyor, evin en özel bölümüne dönüştürüyor. Starkck 3 banyo lavaboları; 130 cm genişliğe sahip ikili lavabo, dikdörtgen şekli, dar bordürü ve dik arka paneliyle serinin tüm ayırt edici özelliklerini taşıyor.

 

Sanovit tezgah üstü sıra dışı tasarımı ile 40 x 40 ebatlarında. Banyosunda farklı çizgilerden hoşlananlar için.

 

Happening serisinin 80cm etajerli lavabo alternatifi dikdörtgen formundaki etajer bölgesi ile geniş banyoların tercihi. RocaKale.

 

Form ve fonksiyonda mükemmel Vero’ları, Duravit şimdi, tam bir banyo serisi olarak sunuyor. Temiz kesimli klasik mobilya lavaboları sunan Vero, şimdi mükemmel ve bireysel yıkanma alanı tasarımının her gerekliliğini yerine getiriyor. Tüm SPA meraklıları için mutlaka sahip olunması gerekli 75, 80 ve 90 cm genişliğindeki modellere, aynı zamanda isteğe bağlı olarak satılan Duravit masaj sistemleri de takılabiliyor. 

 

Çin güllerinin resmedilişini motifleyen bu yeni lavabo kusursuz bir tasarıma sahip. Kohler markalı yüksek boyunlu lavabo bataryasıyla da bu şıklığı tamamlanmış. Farklı mekanlar yaratmak isteyenler, Yütaş mağazalarından kendilerine yeni bir dünya yaratabilirler.

 

İnce kenarlarına uygulanan kusursuz sırrı ve ince iki ayak üzerinde tasarımı ile benzersiz bir lavabo, Zen. 80cm genişliğindeki lavabo, tezgah üzerine oturtularak kullanılıyor. Duvardan ankastre lavabo bataryaları ile mükemmel uyum sağlıyor. RocaKale.

 

Yeni trend İtalyan Simas Damask desenli lavabolar, İmaj Yapı’nın yeni ürün yelpazesi içersinde yer alıyor. Hepsi tarz , hepsi şık İtalyan lavabolarının diğer çeşitleri için İmaj Yapı mağazasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler