Kullanıcı dostu yeni nesil klozet, bide ve pisuarlar

Yayın tarihi: 19.12.2008
Kullanıcı dostu yeni nesil klozet, bide ve pisuarlar

Kullanıcı dostu yeni nesil klozet, bide ve pisuarlar
Günümüz teknolojisinin tüm özellikleri kullanılarak üretilen klozet, pisuvar ve bideler, hijyenik, kokusuz, lekesiz ve su tasarruflu seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.

 

 

  

 

1-  Creavit Dream modeli ile banyolarınız düşlediğiniz güzelliğe kavuşuyor. Boy rezervuarlı ve asma klozet seçenekleri de bulunan takımda estetik çizgiler önem taşıyor.

2- Duravit’ten ikisi bir arada: Klozet ve bide. Duvara askılı bu modelinin banyonuzda fazla yer kaplamamasının yanı sıra zeminle irtibatının olmaması temizlik yaparken işinizi oldukça kolaylaştıracak gibi görünüyor.

3- Amerikan Kohler kalitesini yansıtan Esacel bide ve klozetler, klasikten moderne her tarza uygun ürün gamı ile Yütaş’ta sizleri bekliyor.

 

  

4-  Duraplus klozet, Duravit’in askılı modelleri arasında yer alıyor. Oldukça şık olmasının yanı sıra hijyenik olma özelliği ile banyonuza konforu taşıyor.

5- Amerikan Kohler marka Freelance klozet ve bideler banyolarınıza ayrıcalıklı bir şıklık katıyor. Yalınlığı ile göz doldururken, banyolarınıza değer katıyor. Yütaş’ta bu ürünü bulabilirsiniz.

6- Creavit kapaklı ve kapaksız pisuvar modelleri ile otel, lokanta gibi kalabalık toplulukları ağırlayan mekanların tercihi olmaya aday.

 

 

7-  Creavit Slim takımı içinde yer alan klozet ve bide, banyonuzdaki konfor ve estetiği tamamlayan en önemli unsurlar olarak göze çarpıyor. Ünlü İtalyan tasarımcı Maurizio Duranti imzasını taşıyan Slim takımı yalın çizgilerle tasarlanan modeli ile banyosuna farklı yorumlar getirmek isteyenlerin tercihi.

8- Duravit, Happy D Bide ile yalnızca banyonuza ayrıcalık katmakla kalmaz, aynı zamanda evinize gusto ve kalite katmış olursunuz.

9- Amerikan Kohler - Memoirs klozet  ve bideler, banyolarında klasik bir tasarım isteyenlerin gözdesi olurken, sade çizgileri ile aynı zamanda modern banyolara da hitap ediyor. Yütaş’ta sizleri bekliyor.

 

 

   

 

10- Arqua; çevre dostu Brion serisi ile fark yaratan tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Brion serisi, standart dolumu 6 lt. olan klozet sistemini 4.5 lt.ye indirerek %45-50 civarında daha az su tüketimi sağlıyor.

11- VitrA, klozetler için geliştirdiği ve kullanıcının ihtiyacı kadar suyla yıkama yaptığı sistem sayesinde su israfını önlüyor. Tüm rezervuarlara uygulanabilen yeni sistem, isteğe göre 3 veya 6 litre suyla yıkama yapılmasını sağlıyor.

12- Çanakçılar’ın satışa sunduğu Creavit pisuar, yalın ergonomisi ile öne çıkıyor.

13- Happening vitrifiye takımın 63,5 cm derinliğe sahip duvara sıfır klozeti, yerden tasarruf eden bir ürün. Gizli taharet girişli klozetin tüm bağlantıları sıva altından yapılıyor. Rocakale.

 

 

  

 

14- Düşlediğiniz banyolar yaratmanız için tasarlanmış ürünleri bünyesinde barındıran İmaj Yapı mağazalarında bulabileceğiniz bu klozetin önemli özelliklerinden biri de rezervuarının estetik görünümüdür. 

15- Duravit Starck3 serisi ile artık banyolarınızı evinizin diğer odaları gibi kullanabilirsiniz. Hijyenik ve leke tutmayan bu ürünler, banyolarınıza şıklık katarken evinize de yeni bir yaşam alanı kazandırıyor.

16- Kendine özel bide kapağı ile sunulan RocaKale Happening bide, Happening vitrifiye takımı serisinin klozet ve lavabolarıyla bütünlük sağlıyor. Duvara sıfır bide, mekanda yerden tasarruf edilmesi açısından önemli bir ürün.

 

  

 

17- Çözüm Yapı’da satışa sunulan klozetler arasında yer alan bu ürün sade ve estetik görünümü ile banyolarınıza şıklık katarken, beyaz rengi ile de banyonuzu aydınlatacak gibi görünüyor.

18- Değişik tasarımı ile dikkat çeken klozet ve bideleri müşterilerinin beğenisine sunan Mosaic Center, çok katlı mağazasında oldukça değişik İtalyan banyo ürünlerini bünyesinde barındırıyor. 

19- Duravit Vero X-Large Klozet, şık ve banyonuzla uyumlu olmasının yanı sıra Duravit ürünlerinin; hijyenik, leke tutmama gibi bütün olumlu özellikleri bünyesinde barındırıyor.

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler