Evinizin keyif kucağı

Yayın tarihi: 22.12.2008
Evinizin keyif kucağı

Evinizin keyif kucağı...
Modern şehir hayatının yarattığı negatif enerjiyi, stresini atmak için birçok yöntem size sunulabilir ama bunların içinde size en yakın ve keyifli olanı hiç şüphesiz ki evinizdeki modern küvetlerdir. Her banyoya uygun farklı ve yalın tasarımlı küvetler banyolarınızı birer çekim merkezine dönüştürüyor.1- RocaKale’nin özel küvetler serisinde yer alan Georgia free-standing, yarım platform ve gömme uygulamaları ile her banyoda kendine bir yer buluyor. 185x100cm ebatında olan Georgia küvetin, free-standing kullanımında panel birleşim yerlerinde krom görünümlü bir parça kullanılıyor. Böylelikle panellerin birleşim yeri şık bir detay ile gizleniyor.
2- Duravit için Jochen Schmidden tarafından tasarlanan, Blue Moon küvet havuz, ayakları yerden kesiyor. Yeni “Blue Moon” küvet havuz ile Jochen Schmidden ve Duravit, banyo rüyalarını gerçeğe dönüştürdü. Çevresini kaplayan bir ana kare, esas su havuzunu gizliyor ve sadece dairesel açıklığın görünmesini sağlıyor. 53 cm’lik cömert derinliği ile havuz rahatlık ve genişliği en saf haliyle sunuyor. Ergonomik iç kısmının yanlarında bulunan pratik girintiler, kol veya ayak dayama yeri ve destek olarak görev yapıyor. 520 litrelik kapasitesi sayesinde kullanıcı, ılık suyun üzerinde adeta yüzüyor ve kolaylıkla birçok değişik pozisyonda durabiliyor.
3- Matteo Thun imzalı Water Jewels koleksiyonunda bulunan küvet, sektör standardı olan 38-44 cm arasında değişen iç yüksekliği 30 cm’ye düşürerek daha az su tüketilmesini sağlıyor. 42 cm’lik dış yüksekliğiyle de özellikle yaşlı ve bedensel engelli kullanıcıların kayma/düşme riskini azaltıyor. VitrA’dan.

 

4- RocaKale’nin özel küvetleri farklı formları ile banyolara özgün birer kimlik kazandırırken, tasarımları ile gelinen son noktayı da sergiliyor. Özel küvetler serisinden Emotion, çarpıcı tasarımı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Emotion’ın özel aydınlatma kiti, küvetin yerçekimine meydan okuyan görünümünü güçlendiriyor.
5- Duravit için Jochen Schmidden tarafından tasarlanan Seadream köşe küvet ile canlandırıcı banyo ve duşlara sahip olabilirsiniz. Asgari bir alanda, azami banyo keyfini cömertten de öte bir duş bölümü ile birleştirmenin peşinde olanlar için mükemmel çözümü bulmak amacıyla Jochen Schmidden ile Duravit güçlerini birleştirmiş. Seadream’in zekice düşünülmüş L-şekilli geometrisi 163.5x110 cm ölçüleriyle en üst düzeyde bir banyo ve duş deneyimi için ideal. 57 cm’lik cömert küvet derinliği sayesinde boynunuza kadar ılık suyun içinde kalarak rahatlayabilirsiniz. Üstelik Seadream, Duravit masaj sistemi ile donatılabiliyor. 
6- Şık minimalist dizaynı ile Escale serisini mükemmel tamamlayan Escale Freesanding küvet; uzun ve yorucu bir günün sonunda size huzur ve dinlenme imkanı sunacak. Escale serisinde ayrıca duş tekneleri ve gömme küvet de mevcut. Amerikan Kohler koleksiyonuna ait Escale Küveti, Türkiye temsilcisi Yütaş mağazalarında bulabilirsiniz.

7- Hidromasajlı Georgia küvette isteğinize göre Pnömatik Sistem, Elektronik Sistem ve Elektronik Uzaktan Kumandalı Sistem uygulanabiliyor. Böylece Pnömatik Sistem’le su masajının dinlendiren etkisini yaşayabiliyorsunuz. Elektronik Sistem’de, su sıcaklığını ve zaman ayarlarını kendinize göre dijital kumanda paneli ile ayarlayabiliyorsunuz. RocaKale.
8- Banyo yapma ile rahatlamanın mükemmel bileşimi olan Sundeck, yeni varyasyonların ilavesiyle daha da esnek hale getirildi. Duvara yaslanan 190 cm’lik bir veya iki kişilik ve 210 cm’lik iki kişiliğe ek olarak; ortada duran versiyonun 190 cm’lik bir kişilik ve iç ya da dış mekanda kullanılabilen yeni 210 cm’lik versiyonu bulunuyor. En küçük detayına kadar kalite sunan ve gelenek haline gelen Sundeck; banyoda veya terasta, kapalı veya açık alanda rahatlama deneyimi sunuyor. Duravit
9- Nostaljik ve elegan bir tasarıma sahip Amerikan Kohler ürünü Vintage küvet; ahşap ve seramik taban alternatifleri ile banyonuzda istediğiniz etkiyi yaratıyor. Pirinç veya krom batarya ile kullanılabilen bu küvet, evlerinde ve banyolarında klasik bir çizgi isteyenler için ideal. Vintage küveti Yütaş mağazalarında bulabilirsiniz.

10- Pruva, yalın detayları ve şık oturma yeri ile evinizin en güzel köşesine aday. Pruva’nın farklı ebat alternatifleri, geniş ya da dar köşeler için bir çözüm olarak tercih ediliyor. RocaKale.
11- Bari’de, eybıl, mega sistem ve ultra elektronik sistem olmak üzere 3 farklı hidromasaj sistemi tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ultra elektronik sistemde bulunan radyo, küvet içi terapi lambası, dalgalandırma, su seviye sensörü, yandan 11 hava + su, tabandan 16 blower jeti olmak üzere toplam 27 jetiyle ultra konfor ve keyif imkanı sunuyor. Ayrıca Bari’yi geniş aksesuar yelpazesi sayesinde isteğinize uygun şekilde zenginleştirebilirsiniz. Sanica’dan.
12- Şık minimalist dizaynı ile hidromasajlı bu küvet; uzun ve yorucu bir günün sonunda size huzur ve dinlenme imkanı sunuyor. Küvetler tamamen büyük banyolarda hem banyo keyfini çıkarmak hem de hidromasajdan faydalanıp rahatlamak için kullanılıyor. Adnanlar mağazasında bu ürünü bulabilirsiniz.

13- Minimalist bir tasarıma sahip Vita, 180x180 cm ve 190x190 cm olarak iki farklı ebatta sunuluyor. Comfort, Exclusive ve Deluxe masaj sistemleri uygulanabildiği küvet, RocaKale’nin Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip L panel uygulaması ile ayaklı kullanımlarda banyolarda estetik bir görünüm yakalıyor. Ayrıca gömme olarak da uygulama yapılabiliyor.
14- VitrA’dan yeni koleksiyon… Milano merkezli Matteo Thun imzalı küvet estetik ve fonksiyonel faydaları ortaya çıkarıyor. Ayrıca sıra dışı malzemesiyle oldukça çarpıcı bir ürün.
15- Serel Acrylic küvetler, üretiminde kullanılan akrilik hammaddesinden kaynaklanan üstün ve ayırt edici özellikleri ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Cama benzeyen parlak yüzeye sahip akrilik hammadde sabun, yağ, kir ve kireç gibi atıkları yüzeyinde barındırmıyor. Özgün tasarımlarını kaliteli malzemeler ile biraraya getiren Serel, akrilik küvet ve duş teknelerini farklı ebat ve modellerde üreterek tüketicilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

 

 
16- Yaşlı ve engellilerin yaşamını banyoda kolaylaştıran Toro, estetik ve ergonomik tasarımı ile rahat bir oturuş sağlıyor. RocaKale.
17- Dikdörtgen küvet modellerinden Marina, 150x70 cm, 160x70 cm, 170x70 cm, 170x75 cm olarak dört farklı ebatta sunuluyor. RocaKale’den.
18- VitrA’nın teknolojik yeniliklerinden LCD Comfort Sistemli Helice küvet, banyo keyfine teknolojik bir boyut kazandırıyor. Küveti doldurup içine girildiğinde, küvetin üzerine monte edilmiş LCD televizyondan TV yayını, gerekli bağlantıları yaptıktan sonra VCD, DVD formatlarında film izlenebiliyor; CD veya mp3 çalınabiliyor.

19- RocaKale’nin dikdörtgen küvetlerinden Gemini, iki farklı ebatta sunuluyor. Geometrik detaylara sahip küvetin, oval bir iç haznesi bulunuyor. İsteğe bağlı olarak Comfort, Exclusive ve Deluxe hidromasaj sistemleri küvete eklenebiliyor.
20- Hayatın her anını sevdiğinizle paylaşmanız için tasarlanan ve iki kişilik kullanıma da uygun olan dikdörtgen, köşe, yuvarlak ve altıgen küvetler, büyük mekânlara ekstra konfor sağlıyor. Dilerseniz küvetleri hidromasajlı olarak tercih ederek, kusursuz bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz. Adnanlar.
21- Sanica’nın Sultan modelinde mega sistem ve ultra elektronik sistem olmak üzere 3 farklı hidromasaj sistemi tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Ultra elektronik sistemde bulunan radyo, küvet içi terapi lambası, dalgalandırma, su seviye sensörü, yandan 21 hava + su, tabandan 12 blower jeti olmak üzere toplam 33 jetiyle maksimum konfor ve keyif imkanı sunuyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler