İşlevsel ve dekoratif

Yayın tarihi: 24.12.2008
İşlevsel ve dekoratif

İşlevsel ve dekoratif
Banyolar evlerin en çok mahremiyet ve bireysellik vadeden mekanları olarak geleneksel rollerinden giderek uzaklaşmakta ve açık bir yaşam mekanına dönüşmekte. İşlev odaklı tasarımlarının yanı sıra farklı zevklere seslenen form çeşitliliğiyle öne çıkan yeni nesil banyo takımları ile yaşanası banyolara imza atmak mümkün…

   

1  Dar banyolar için geniş çözüm önerisi Creavit Corner'la geliyor. Özellikle dar ve küçük köşeleri kullanılabilir hale getirmesi, Corner modelinin en önemli özelliği. Köşe çözümü ile küçük banyolar artık daha ferah ve rahat...
2 Türkiye’de Yütaş tarafından satışa sunulan Kohler'in Escale vitrifiye serisi, iki parçalı, sıradışı tasarımı ile "Reddot" tasarım ödülünü kazanmış.
3 VitrA’nın klozetler için geliştirdiği ve kullanıcının ihtiyacı kadar suyla yıkama yapan sistem sayesinde su israfı önleniyor. Tüm rezervuarlara uygulanabilen yeni sistem, isteğe göre 3 veya 6 litre suyla yıkama yapılmasını sağlıyor.

 

4  Ramon Benedito imzasını taşıyan Happening vitrifiye takımı, dikdörtgen üzerine oturtulmuş daire formlu lavabo seçeneği ile sadece estetik değil, aynı zamanda geniş bir kullanım alanı sağlıyor. RocaKale…
5 Uluslararası tasarımın büyük ustası Philippe Starck’ın Duravit için tasarladığı Starck X banyo serisinin lavaboları farklı ebat ve tasarımları ile mekanlarda oldukça kullanışlı alanlar yaratılmasına olanak sağlıyor.
6 Creavit Dream boy rezervuarlı klozet modeli duvara sıfır olan konumunun rahatlığını sonuna dek kullanıyor. Artık klozetlerin arkasına erişmek için yerlerde sürünme derdi olmayacak.

  

7  Sieger Design imzasını taşıyan 2nd Floor, Duravit banyo serisi ürünlerinin parlayan yıldızı… 2nd Flor, mevcut mat inokstan daha kalın ve kolay temizlenen özel sırlı lavabolar ile banyolara şıklık katıyor.     
8 Artık minik yaramazların da kendilerine özgü banyoları olacak. Creavit çocuk takımı evlerin en küçük bireylerine küçük yaşlarda sorumluluk duygusu aşılarken bir yandan da kullanımlarına uygun ortamlar sunuyor.
9 RocaKale koleksiyonuna ait Basics serisinin dar lavabosu, banyolarda lavabo dışında kalan alanın azami ölçüde kullanımına olanak sağlayarak banyo içinde dolaşımı rahatlatıyor. Ürün ayrıca çift etajer alanı ile işlevsel bir kullanım sunuyor.

10  Tasarımcı Adolf Babel imzasını taşıyan Babel vitrifiye serisi, küçük ve büyük banyolarda ihtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanmış. Babel, hemen her beğeniye yanıt vererek, tek seri ile birçok mekan yaratma şansı sunuyor. RocaKale…

11 Duravit için Sieger Design tarafından tasarlanan Happy D serisi, lavabo altı dolap uygulaması sayesinde tüketiciye pratik ve şık çözümler sunuyor.
12 Banyolarda hijyeni en üst seviyede tutanlar için Sphinx asma klozet ideal bir ürün. Her banyoya rahatlıkla uyum sağlayabilecek tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan tasarım, Creavit koleksiyonu içinde satışa sunuluyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler