Çanakların banyolardaki saltanatı

Yayın tarihi: 24.12.2008
Çanakların banyolardaki saltanatı

Çanakların banyolardaki saltanatı
Klasik lavaboların görünümü, sizi ve banyonuzu yeterince ifade etmiyor olabilir. Banyo dolapları ile uyumlu çanak lavaboların banyonuza katacağı şıklık ve form zenginliğini göz ardı etmeyin.

1

1- Creavit’in çanak lavabo serileri ince ayrıntıları düşünülmüş ve tasarımlarına aktarılmış formları ile dikkat çekiyor. Creavit çanak lavabolar ile sıradışı banyolar yaratmanız işten bile değil!
2- Her şeyde olduğu gibi banyolarda değişim devam ediyor. İmaj Yapı’nın Simas marka çanak lavabosu, üstün üretim teknolojisi ve seçkin tasarımıyla fark yaratıyor. .
3- RocaKale’nin kare çanak lavaboları, 45x45cm ebadında, tezgah üzeri ikili kullanımı ile alternatif banyo uygulamaları için ideal.

 

4- Duravit’in çanak lavabo serileri ince ayrıntılarla bezenmiş tasarımlarıyla banyo mobilyalarıyla da kusursuz bir uyum sağlıyor. Zarif ve göz alıcı tasarıma sahip Bacino çanak lavabo, 15.5 cm yüksekliğe sahip. 
5- Farklı geometrilerdeki tasarımları ile zengin seçenekler sunan Ege Seramik koleksiyonuna ait çanak lavabolar, bulundukları mekanları şık bir şekilde tamamlarken, mekan içerisinde yer alan diğer malzemelerle birlikte görsel zenginlik sağlıyor.
6- Çanak lavaboların yumuşak hatlarını keskin dokunuşlarla farklılaştırmayı başaran tasarım, ankastre bataryalar ve tezgah üstü yüksek armatürler için şık ve zarif çözümler sunuyor. Creavit…

7- Tasarımı ile doğanın denge ve uyumunu yansıtan Zen, sade ve yalın formu ile dikkat çekiyor. İnce iki ayaküstünde uzanan lavabonun zarif gövdesi, doğal bir kabuk siluetinde suyu yücelterek kullanıma sunuyor. RocaKale…
8- Hem estetik değer açısından, hem de daha az yer kapladığı için ferah bir banyoya sahip olmak isteyenlerin tercihi olmaya aday Artvit çanak lavabolar, natürel ve tamamen el yapımı.
9- VitrA, İtalyan tasarımcı Matteo Thun’un Water Jewels banyo koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sundu. Geniş renk seçenekleri ve platin sırlı alternatifleriyle banyolarda benzersiz bir atmosfer yaratan koleksiyonda el yapımı çanak lavabolar bulunuyor.

 

10- Duravit Ciottolo serisi hem lavabo hem de sanat eseri duruşunda. Sieger Design tarafından Duravit için tasarlanan seri, banyo ürünlerine yeni standartlar kattı. Ciottolo serisinin esin kaynağı, çakıl taşları…
11- Stil dikdörtgen RocaKale lavabolar, 65x45cm ebadında,  yüksek lavabo bataryası ile kombine edilebiliyor.
12- Creavit çanak lavabolar, kalite standartlarına uygun üretim teknolojisi, kalitesi, özgün tasarımları, güvencesi ve teknolojisi ile dünya standartlarını yakalayan 27 yıllık bir üretim anlayışının ürünü. 

 

13- Dolce Vita lavaboyu tezgahsız kullanmak isterseniz, ferforje ayağıyla da banyonuza kolayca monte edebilirsiniz. Bu ürünün değişik renk alternatiflerini Yütaş’ta bulabilmeniz mümkün. 
14- Bakış açınızı değiştirin… İmaj Yapı’nın Simas marka çanak lavaboları tezgâh üstü kullanıma uygun şık ve yalın tasarımları ile dikkat çekiyor.
15- Farklı tasarım ve malzemeler içeren banyo mobilyalarıyla kusursuz bir uyum sağlayan Ege Seramik çanak lavabo seçenekleri, lavabo üzerine monte edilebilen armatür seçenekleriyle banyolarda modern bir görünüm sağlıyor.

 

16- Minimalist tarzın hâkim olduğu, alışılmışın dışındaki çizgilerle size banyolarınızda sıradışı bir hayat sunan çanak lavabolar Kent Yapı’dan…
17- RocaKale Bol, çanak lavabo, kusursuz yuvarlaklığı ile banyoların sempatik ve genç yüzü. 42 cm’lik çapı ile küçük banyolarda da tercih ediliyor.
18- Konsollar ya da banyo dolapları üzerinde kullanılan Creavit çanak lavabolar ile banyolarında görsel olarak alışılmış formlarla yetinmeyenler için ideal bir çözüm.

 

19- Phillippe Starck tasarımı olan Starck çanak lavabo serisinin tasarımında “öz, sonuçtur” felsefesiyle hareket edilmiş. Tazelik, temizlik, hijyen ve ruhu dinlendirecek sanatsal görüntü Starck serisi çanak lavabolarda hayat buluyor. Duravit…
20- Fontana çanak lavabo, tezgahüstü olarak kullanılabileceği gibi duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. RocaKale.
21- Çanak lavobalara değişik bir yorum getiren İspanyol Sonia’nın bu modeli klasiklerin aksine daha modern bir görünüme sahip. Omega Dış Ticaret.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler