Akıllı temizlik için yenilikçi teknoloji

Yayın tarihi: 24.12.2008
Akıllı temizlik için yenilikçi teknoloji

Akıllı temizlik için yenilikçi teknoloji
Evinizin belki de en özel yerleridir banyolarınız. Banyolarınız içinde yer alan klozet ve bideler günümüz teknolojisinin tüm özellikleri kullanılarak üretildiklerinden hijyenik, kokusuz, lekesiz ve su tasarruflu olarak banyolarınızdaki yerlerini alıyor.

1- Eksporto Dış Ticaret tarafından satışa sunulan Clean BIDET, ısıtmalı oturak, ayarlanabilir su basıncı ve ısısı, ikili yıkama ucu, kadınlar için özel yıkama (Bidet), su arıtma filtresi, yıkama öncesi ve sonrası kendini dezenfekte eden uçlar, hava kabarcıklı su ile SPA ve masaj fonksiyonu, otomatik koku giderici fan, ısısı ayarlanabilir hava akımı ile kurutma, yumuşak ve sessiz olarak açılıp kapanabilen hidrolik kapak gibi birçok özelliği sağlık ve konfor adına tek kapak altında topluyor.
2- Pisuarın arkasında akıllı yıkamalı yenilikçi sensör teknolojisine sahip elektronik kontrol sistemini yerleştirmek için bir boşluk bulunuyor. Sensör, Architec için özel tasarlanmış ve pisuarın nasıl kullanıldığını belirleyebiliyor. Üç farklı yıkama programına sahip sensör kullanımındaki değişiklikleri tanıyor ve yıkama işlemini otomatik olarak başlatıyor. Duravit.
3- RocaKale, toplu kullanım alanlarında üst seviyede hijyen ve su tasarrufu sağlayan ürün yelpazesini zenginleştiriyor. Sentronic fotoselli pisuar yıkama sistemi, havaalanı, alışveriş merkezi ve otellerdeki toplu kullanım alanları için uygun bir ürün.

 

4- VitrA fotoselli yıkama sistemleri, kullanım süresine paralel olarak fotosel kontrollü gömme rezervuarlar, 3 veya 6 litrelik suyla yıkama yaparak hem su tasarrufu hem de ekonomik kullanım olanağı sunarken, elektrik kesintilerine karşı klozet yıkama fonksiyonunu devam ettiren manuel seçeneği de bulunduruyor. Ürünlerin uzun süre kullanılmaması durumunda pisuar sistemleri 24 saatte bir kendiliğinden devreye girerek otomatik yıkama yapıyor.  
5- Dobidos akıllı klozet; kağıt, ıslak havlu veya el kullanımına son veren, kişisel hijyende devrim yaratan yapay zekası sayesinde size teknolojinin tüm konforunu sunuyor! Modern,  işlevsel ve etkileyici özelliklerini teknoloji ile birleştiren Dobidos akıllı klozet, hijyenik temizliği ile kişiye özel, tasarruflu bir yaşam olanağı sunuyor. 
6- Geberit fotoselli pisuar setinde hijyen ön planda tutulmuş. Özellikle fotoselli pisuar sistemi, yoğun kullanım alanlarında ve evlerde de kullanılmakta. Bu pisuar setlerinde yıkama her kullanımdan sonra gerçekleştiği gibi, eğer arzu edilirse kullanım öncesinde de kısa bir yıkama yaptırılabilir.

 

7- Creavit Dream modeli ile banyolarınız düşlediğiniz güzelliğe kavuşuyor. Boy rezervuarlı ve asma klozet seçenekleri de bulunan takımda estetik çizgiler önem taşıyor. Klozet ve bide, banyonuzdaki şıklığı ve estetiği tamamlayan en önemli unsurlar olarak göze çarpıyor. Yalın çizgisi, hijyenik ve akıllı temizleme özelliği sayesinde banyosuna farklı yorumlar getirmek isteyenlerin tercihi. 
8- Dobidos akıllı klozetleri, benzerlerinden ayıran en büyük özelliği kumanda panellerinin Türkçe olması ve yapay zekaya sahip olması. Ayrıca tek su çıkışından beslenmesi, sessiz ve montaj gerektirmeyen rezervuarları ile su sızdırma ihtimalini ortadan kaldırması, elektrik ve elektronik kısımlarının çok iyi izole edilmesi, sifon jet özelliği ile su tasarrufu sağlaması da en önemli özellikleri arasında yer alıyor.
9- Duravit 2nd Floor serisinin klozeti alttan yıkamalı, beyaz ve krom başlıklı, ses yalıtım contalı ve vario çıkışlı asma bir klozet. Takımın krom kumanda düğmeli rezervuarı, amortisörlü ve paslanmaz menteşeli klozet kapağı bulunuyor.

10- Tasarımıyla olduğu kadar akıllı temizleme özelliği ile de göz dolduran Duravit Starck2 serisinin klozeti alttan yıkamalı, vario çıkışlı (bu suyun her taraftan çıkabileceği bir özellik), dual kumandalı rezervuar ve paslanmaz menteşeli klozet kapağına sahip.
11- Kullanım alanının büyüklüğüne göre RocaKale fotoselli yıkama sistemlerinin algılama mesafesi ayarlanabiliyor. 24 saat içerisinde kullanılmadığı taktirde otomatik olarak devreye giren periyodik yıkama, 2 dakika süreyle art arda kullanıldığı taktirde devreye giren koku giderici yıkama özellikleri ile ortamın havasını tazeliyor.
12- VitrA sıçratmayan pisuar hazne yapısı, İngiliz tasarımcı Ross Lovegrove tarafından ağaç kovuğundan esinlenilerek yorumlanmış. Ürün aynı zamanda, yoğun kullanım alanlarında herhangi bir yabancı maddenin hazneyi tıkamasına izin vermeyen küçük deliklere sahip. Sıçratmayan pisuar, sensörleri sayesinde aynı zamanda kendi kendini temizliyor.

Minimum tüketimle maksimum hijyen
Seramik ve akrilik yüzeylerde kullanılan VitrAhygiene ve VitrAclean teknolojileri, temizlik süresi ve sıklığının azalmasıyla, daha az su ve temizlik malzemesi kullanılarak hijyen sağlanmasına olanak tanıyor.

Tam hijyen
Tüm seramik ürünlere, akrilik küvet ve duş teknelerine, Arkitekt Color yer ve duvar karolarına uygulanabilen VitrAhygiene teknolojisi, ürünlerde bakteri oluşumunu engelliyor. VitrAhygiene kullanılan ürünler, gümüş iyonları eklenerek geliştirilmiş sır özelliği sayesinde, bakteri oluşturmuyor. Seramik yüzeylerde, insan sağlığını tehdit etmeden bakterilere karşı yüzde 99.9 koruma sağlıyor.

İsrafa son
Başlangıçta 12-16 lt su hacmi ile işleyen klozetler, 6 lt'ye düşerek, yüzde 25 oranında su tasarrufu sağlıyor. Daha az su gerektiren VitrA’nın 4,5 lt klozeti, bu özelliği sayesinde her türlü mekanda su israfına son veriyor. VitrA'nın bu teknolojisi ile ülke genelinde 100 bin-150 bin m3 su tasarrufu sağlamak mümkün. 4,5 lt klozet tüm alttan çıkışlı ve duvara tam dayalı klozetlerde uygulanabiliyor. Klozetlerin 4,5 lt ile işlevini sürdürebilmesi için iç takım değişikliği ve pis su akışına uygun olarak geliştirilen özel adaptörün monte edilmesi yeterli. Klozetin kullanımına bağlı olarak, isteğe göre 2,5 lt veya 4,5 lt yıkama da yapılabiliyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler