Vitrinlerden SEÇTİKLERİMİZ

Yayın tarihi: 03.02.2007
Yeni yıl renkli ve şık sofralarla geliyor

Vitrinlerden SEÇTİKLERİMİZ

 

Duravit koleksiyonu içinde satışa sunulan küvet özel renkte ışıklandırması ve su gideri üzerinde bulunan mavi ay formundaki gider kapağı sayesinde doldurulduğu zaman dışarıdan büyük bir mavi aya dönüşüyor.

 

Bosch'un yeni ürünü, Inox tabanı, kireç çözücü sistemi ve damlama emniyeti ile hem güvenli hem uzun ömürlü hem de profesyonel bir ütü imkanı sunuyor.

 

Akan su sıcaklığını sabitleyen RocaKale termostatik armatür, banyolarınızı birer sağlık ve güzellik merkezine dönüştürüyor.

 

Conedera& Rosson tasarımı olan sıvı sabunluk ve fırçalık Gedy’nin özgün ürünlerinden biri. Omega Dış Ticaret tarafından Türkiye’de satışa sunuluyor…

 

Doğal görünümü ile banyolarda yerini alan dolap geniş iç hacmi ile oldukça kullanışlı. Türkiye’de Omega Dış Ticaret tarafından satışa sunulan Gedy koleksiyonundan…

 

Tefal, farklı plakalarıyla ızgara tost, üçgen tost ve waffle yapabilen, 3 farklı lezzeti bünyesinde barındıran Snack’n Clean’ı tüketicilerinin beğenilerine sunuyor.

 

Siemens Ev Aletleri’nin geliştirdiği dünyanın ilk ve tek ankastre mutfak terazisi duvara entegre edilerek kullanılabiliyor.

 

Adını kırmızıdan alan “Lal” serisi, blender, toster, kettle, narenciye sıkacağı ve ekmek kızartma makinesinden oluşan setiyle, bu göz alıcı rengi mutfaklarımıza taşıyor. Arçelik…

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler