Beyaz Eşya_59.sayı

Yayın tarihi: 24.12.2008
Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

Gerçek tada varabilmeniz için
Şarap soğuturken en önemli nokta ortam sıcaklığının ayarlanmasıdır. Bugün evlerde çoğu zaman 20°C yi geçen ortam sıcaklığı ve ısı değişimlerinin mantarın genleşip şaraba ulaşmasına neden olması sebebiyle şarap muhafazası istendiği gibi gerçekleşmez. Hotpoint-Ariston şarap soğutucu en iyi şarap muhafazası için ve şarabınızın gerçek tadına varabilmeniz için düşünülmüş ideal bir çözüm.   

www.ariston.com.tr

Sessiz ve duyarlı
Electrolux Türkiye Genel Müdürü Ziya Öztürk ve Electrolux Orta ve Doğu Avrupa İletişim Başkanı Jennifer Langenreither’ın katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda, Türkiye pazarında satışa sunulan yeni AEG-Electrolux Silent serisi de tanıtıldı. Favorit 80871 M Sensorlogic bulaşık makinesinin gecikmeli başlatma özelliğiyle 19 saat sonrasına kadar programlama seçeneği bulunuyor. Enerji tasarrufu sağlayan ve çevre korumasına katkıda bulunan bio yıkama programına sahip olan ve çalışırken sadece 41 dB’lik ses çıkartan Sensorlogic, bu özelliğiyle iki kişinin sohbeti sırasında oluşan ses seviyesinin bile altında kalıyor.

www.aeg.electrolux.com.tr

 

Bosch 75 yıldır soğutuyor
‘Yaşam için teknoloji’ sloganıyla hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Bosch Ev Aletleri, Almanya’da Leipzig fuarında kendi bünyesinde ürettiği ilk ev cihazı olan silindir şeklindeki buzdolabını tanıttığında takvimler 1933 yılını gösteriyordu. Aradan geçen 75 yıl soğutucularda çok şey değiştirdi, ancak Bosch markasının kalite, deneyim, sorumluluk kavramları da güvenilirlikle birlikte devam ediyor.

www.boschevaletleri.com

 

Yer sorunu ortadan kalktı
Vestel’in uluslararası patent başvurusunu yaparak bulaşık makinelerinde kullanmaya başladığı “üst sepet yükseklik ayar mekanizması” sayesinde, bulaşık makinesi tamamen doluyken dahi kullanıcı tarafından üst sepet yüksekliği kolayca ayarlanabiliyor ve alt sepet için ekstra hacim sağlanıyor. Vestel bulaşık makineleri, bu benzersiz tasarımlı mekanizmayla mutfakta üst düzey konfor sağlıyor.

www.vestel.com.tr

 

Bu çamaşır makinesi hava ile temizliyor!
Heba, normal yıkama özelliğinin yanı sıra su ve deterjan kullanmaksızın hava ile temizleme özelliği (Airwash) ile kıyafetlerinizdeki tozu ve kokuyu 30 dakika içinde sadece sıcak hava kullanarak gideriyor. Yünlü bir kazaktan sigara kokusunu 30 dakika içinde söküyor ve giysileri yıpratmadan mikroplardan ve kötü kokulardan kolayca arındırılıyor. Dokunmatik ekran özelliğine de sahip olan Heba’da ayrıca seramik rezistans bulunuyor. Bu özellik, kireçlenmeyi önleyerek makinenizin ömrünü uzatıyor.

www.samsung.com.tr

 

Akıllı ve sessiz
İtalyan şıklığını evlerinize taşıyan Zanussi, beş farklı yıkama programı özelliğine sahip bulaşık makinesi ile bulaşıklarınızı derinlemesine temizlerken, sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Çalışırken sadece 49 db’lik ses çıkaran Zanussi bulaşık makinesi gürültü kirliliğini ortadan kaldırıyor. A sınıfı enerji performansı ile düşük enerji tüketimi sağlayan Zanussi ZDF 304 bulaşık makinesi paslanmaz çelik kazanı ile de yıllara meydan okuyor.

www.electrolux.com

 

Mangalın tadı evde de çıkar!
Mutfakların keyif yelpazesini genişleten Kumtel, şimdi de evde mangal lezzeti sunuyor. Ekstra güçlendirilen rezistansıyla, evde zahmetsiz ve güvenli mangal keyfi yaşatan Kumtel Cızbız Fırın, geniş iç hacmiyle de pek çok lezzeti bir kerede pişirme imkanı sağlıyor. Mangaldan vazgeçemeyenler, ertelemek ya da odun kömürü yakmakla uğraşmak istemeyenler için ideal bir fırsat sunan Cızbız Fırın, ızgara özelliğinin yanı sıra fırın kalitesiyle de öne çıkıyor.

www.kumtel.com.tr

 

Yüksek emiş gücü
Davlumbaz üreticisi Mekappa, yeni Idea serisi davlumbazlar ile farklı seçenekler sunuyor. Idea serisi davlumbazlar, Mekappa teknolojisi ve deneyimi ile üretilmiş. Ada ve duvar modellerinde 120 ve 180 cm genişliğinde iki farklı seçeneği bulunuyor. İnox veya cam ön panel estetiği ile tamamlanan Idea serisi davlumbazlar; tasarım ve yüksek performans amaçlayan kullanıcılara çift baca, çift motor ile 1600 m3/h’lik yüksek emiş gücü ile seçkin bir alternatif oluşturuyor. Mekappa, yıkanabilir alüminyum kaset filtre, bacasız kullanma imkanı sağlayan karbon filtre ve uzaktan kumandasıyla kalitesini tüm ürünlerinde olduğu gibi Idea serisinde de sürdürüyor.

www.mekappa.com.tr

 

 

 

Kısa Haberler » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler