kısa kısa_60.sayı

Yayın tarihi: 24.12.2008
Kısa Kısa

Kısa Kısa

Gençler geleceği tasarlıyor
Silverline, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Silverline Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması ile bir gelenek başlatarak, tasarım dünyasına yepyeni soluklar katmaya devam ediyor. Yarışma tüm üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bölümü öğrencilerine açık. Üçüncü Silverline Geleceğin Mutfağı Tasarım Yarışması’nın konusu ise boyut ve yetenek olarak insan özelliklerine uygun, kullanıcı gereksinimlerini en iyi karşılayan etkinliklere olanak veren, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü ekipmanlardan oluşan “Geleceğin Mutfağı”nın tasarlanması olarak belirlendi. 

www.silverline.com.tr

Marketingist ile doğru sulara olta atın
Türkiye’nin pazarlama alanındaki tek fuarı olan marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı, 25-28 Eylül 2008 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Yepyeni yapısıyla çalışmalarına başlayan marketingist, “Herkes Gelecek” teması ile bu sene en yaratıcı, en yenilikçi ve en teknolojik pazarlama ile doğrudan ya da dolaylı ilgisi olan çözüm ve hizmetlerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

www.marketingist.com

Seramik Federasyonu’na yeni başkan
Türkiye seramik sektörünün çeşitli dernek ve birliklerini bünyesinde toplayan Türkiye Seramik Federasyonu yıllık olağan Genel Kurulu’nda yeni Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. Türkiye Seramik Federasyonu’nun yeni başkanı, Genel Kurul seçiminde oyların tamamını alan Kale Grubu Başkanı Zeynep Bodur Okyay oldu.

www.serfed.com

 
Lineadecor, Login ERP ile geleceğe yatırım yaptı
Login Yazılım tarafından geliştirilen yazılım sayesinde, hazır mutfak sektörünün öncü firmalarından Lineadecor’da verim ve müşteri memnuniyeti arttı. Login ERP ile sağlanan çözümle ürünün tekrarlayan her özelliği (model, renk, en, boy, derinlik vs.) için milyonlarca stok kodu açmak zorunda kalınmıyor. Az sayıda stok kodu ile ürünün tüm özellikleri sistem içerisinde takip edilebiliyor. Çok fazla detay içeren mutfak mobilyası gibi bir ürünün, eksiksiz biçimde müşteriye ulaştırılması ve malzeme kayıplarının azaltılması açısından Login ERP, Lineadecor’a çok önemli bir katkı yapmış durumda.   

Tel: 0.216 327 98 98

www.login.com.tr

 

Kısa Haberler » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler