Dünyada bir ilk Leitz 180°Active Pro Klasörler

Yayın tarihi: 25.04.2007

Dünyada bir ilk Leitz 180°Active Pro Klasörler

 

Leitz 180° Active Pro klasörler rahat ve pratik bir şekilde taşınıyor. Bu ürünler özellikle ofis çalışanları , öğrenciler  gibi sık seyahat eden kişiler için ideal çözümler sunacak.

 

 

 

Miss Almanya, Leitz 180° Active Pro klasörlerin tanıtımını gerçekleştirdi. Yaptığımız araştırmalar tüketicilerin klasörlerini rahatlıkla taşımak istediklerini gösterdi, bu nedenle  bizde rahat ve pratik bir şekilde taşınabilen Leitz 180° Active Pro klasörleri tasarladık. Bu ürünler özellikle ofis çalışanları, öğrenciler gibi sık seyahat eden kişiler için ideal çözümler sunacak.

 

Klasördeki çekicilik

Miss Almanya güzellerinin bu ürünlerle ilgili Berlin Tren İstasyonunda yaptığı tanıtım aktivitesi büyük ilgi topladı. Bir klasörün bu kadar çekici olabileceğini daha önce hiç kimse aklına gelmemişti. Tanıtım sırasında dağıtılan numuneler büyük ilgi toplarken tüketiciler ürünü test etme ve deneme olanağına da kavuştular. Yeni Leitz 180° Active Pro Klasörleri standart klasörlerden ayıran en önemli özellikler şöyle sıralanabilir. Taşımayı kolaylaştıran kıvrımlı sırt, klasörün taşıma sırasında kapalı kalmasını sağlayan elastik bant, hafif ve suya karşı dayanıklı malzeme.

 

Yeni mekanizma

Ayrıca yine Leitz’ın 180° mekanizması sayesinde mekanizmanın hem sağındaki hem solundaki kağıtlara daha kolay ulaşıp yüzde 20 daha hızlı çalışabilirsiniz. Siz de yeni Leitz Active Pro klasörlerle tanışın, yolculukta rahatlığın tadına varın!

 

Yeni Ürün Ödülü

Avrupa’nın en iyi ofis ürününü seçmek üzere toplanan jüri,  yeni ürünlerin sektör için öneminin bilinci ile hareket etti. En iyi ürünü seçerken dikkate alınan en önemli kriterler; yenilikçi bakış açısı, tasarım, stil,  finansal olarak başarılı lansman ve kreatif pazarlama kampanyasıydı. Adaylar arasında Esselte Leitz (180°Mekanizmalı klasör), Fellowes (Safe Sense Kağıt imha makinesi), Pilot Pen (FriXion silinebilir tükenmez kalem) ürünleri vardı. Yarışma sonunda ipi göğüsleyen taraf, 180°Mekanizmalı klasörler ile Esselte Leitz oldu. Ödülü Esselte Leitz Dosyalama ürünleri grup müdürü Edwin Mark teslim aldı.

 

100 yıllık ürüne yenilik

Esselte’nin ödül kazanmansında en büyük pay 100 yıllık bir ürün olan klasöre yenilik getirmesiydi. Zaten Esselte, Leitz markası ile klasörün mucidi olarak dünya tarihine geçti.

O nedenle bu büyük yeniliğin yine Esselte Leitz’dan gelmesi sektör açısından çok da şaşırtıcı olmamıştır. Leitz 180° Mekanizmalı klasörler kullanıcılara daha verimli ve hızlı çalışma imkanı sağlıyor. 180° hareket eden mekanizma kolu sayesinde çok daha fazla dökümanı aynı anda dosyalanabilir, mekanizmanın her iki tarafındaki dökümanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 


© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler