Ofislere soluk getiren yenilikler Vitrin ’de

Yayın tarihi: 10.11.2006

Ofislere soluk getiren yenilikler Vitrin ’de

 

Renk portfolyosunu yenileyen Bang & Olufsen, iki yeni renk alternatifini teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor.

 

Vendo’nun özellikle oditoryum, eğitim ve konferans salonlarına yönelik çalışmalarından olan ürün fonksiyonelliğinin yanı sıra estetik çizgileri ile dikkat çekiyor.

 

Soon ışıkla birleştiği zaman estetik görüntüsünü daha çok ortaya çıkartıyor. Turuncu ve transparan olmak üzere iki renk seçeneği olan ürün Koleksiyon’dan.

 

Siemens Gigaset A265, ekonomik görüşme ( call by call ) özelliği sayesinde, yurtdışı görüşmelerini uygun  tarifelerden yararlanarak gerçekleştirme imkanı sunuyor. 

 

Delta Mobilya, Meco Office’in yeni ürün grubu GA ve GX bölme duvarlar ile günümüz çalışma ortamında görsel ve akustik separasyonu tavandan zemine sağlıyor.

 

1024 Kbps hızda adsl aboneliğini birçok ek ürün ve hizmetle birlikte sunan Smile ADSL, kullanıcılara kablosuz ve geniş bant internet keyfi sunuyor.

 

Türkçe menülü ve 6.1 MP çözünürlüklü Kodak EasyShare V603 zoom’lu dijital fotoğraf makinesi ile 75x100 cm’ye kadar kaliteli baskı alınabiliyor

 

Otofokuslu 3.2 megapiksel kamerası, dahili otomatik Xenon flaşı ve teknoloji dünyasına Sony Ericsson’un kazandırdığı patentli BestPic™ özelliğiyle K790i, meraklıları için.

 

Türkiye Distribütörlüğünü Enkay Group’un yaptığı LOEWE’nin, limitli sayıda üretilen Individual 32 DR özel serisi, Swarovsky taşlarıyla bezenmiş çarpıcı tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle göz kamaştırıyor.

 

Nurus- Dauphin Human Design Group tarafından, ofis hayatının kalitesini yükseltmek amacıyla tasarlanan Dat-o, ergonomik yapısı ile daha sağlıklı çalışma ortamları yaratacak.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler