Zor ve çözümsüz görünen ofislerde EKON

Yayın tarihi: 10.11.2006

Zor ve çözümsüz görünen ofislerde EKON

 

Kayan dolap sistemi EkoRoll, yeni ve çağdaş bir görünümü de beraberinde getirerek değerli ofis alanlarından maksimum seviyede yararlanmayı sağlıyor.

 

 

1993 yılından bugüne endüstriyel metal mobilyalar konusunda Türkiye’nin büyük firmalarına hizmet veren Ekon, ofislerin, kamu kurumlarının, üniversitelerin ve doküman saklayan tüm kurumların en büyük ihtiyacı olan arşiv dolaplarını ve EkoRoll sistemini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

EkoRoll sistemi, zor ve çözümsüz görünen ofis içi ve ofis ile ilişkili dar mekanları işlevli hale getirerek çalışma alanlarından maksimum seviyede yararlanmayı sağlayarak doküman depolamaya yeni ve çağdaş bir çözüm getiriyor.  

Metal sektöründeki 12 yıllık tasarım, üretim, kalite ve profesyonel hizmet anlayışını ofis çözümlerine aktarmış olan Ekon,  farklı çizgiler taşıyan ürünleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilen, ekonomik, ergonomik ve modern görünüme sahip tasarımlarıyla tanınıyor. Firma ahşap ve metalin ahengini yansıtan yeni tasarımları ile ofislerinize farklı bir soluk getiriyor.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler