Klasik çizginin kalite ile buluştuğu nokta Adalılar Mobilya

Yayın tarihi: 13.11.2006

Klasik çizginin kalite ile buluştuğu nokta: Adalılar Mobilya

 

Adalılar Mobilya’nın Modoko’daki mağazasını hiç gördünüz mü? Klasik ve rustik etkilerin öne çıktığı bir tarzı takip ediyorsanız, müşteri odaklı yaklaşımı ve özgün ürünleriyle Adalılar’a uğramadan geçmeyin deriz.

 

 

1950 yılında Yakup Adalı tarafından faaliyete geçen Adalılar Mobilya sırasıyla Kadıköy, Edirnekapı, Üsküdar, Acıbadem mağazalarında hizmet verdikten sonra, en son olarak Modoko’daki merkez binasında kendine özgü çizgisiyle öne çıkıyor.

Adalılar’ın tüketici beklentilerinin değişmesiyle birlikte çeşitlenerek genişleyen ürün yelpazesi içinde rustikten klasik ve moderne uzanan farklı çizgilerdeki oturma grupları, yemek odası ve yatak odası gruplarının yanı sıra, seri sonu ürünleri de yer alıyor.

Bunun yanı sıra mobilyalarınızla uyumlu kombinler oluşturan aksesuarlar, sanat eserleri, halıları ile de evinizin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler de Adalılar Mobilya seçenekleri içinde yer alıyor.

Özgün modelleri ve kalitesi ile öne çıkan ürünlerinin yanı sıra, satış sonrası servisi ile de öne çıkan Adalılar, müşteri memnuniyeti ve toplam kalite felsefesinden taviz vermemenin haklı gururunu yaşıyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler