Yaşam gustosunu yansıtan mimari karmaevleri

Yayın tarihi: 13.11.2006

Yaşam gustosunu yansıtan mimari: karmaevleri

 

Bodrum Yalıkavak'ın hala bakir kalmış ve eşsiz bir doğal güzelliğe sahip Geriş (Pasanda) Köyü'nde konumlanan karmaevleri, rafine zevk sahiplerine özel 24 condominium tarzı evden oluşmaktadır.

 

“Ege ve Akdeniz’in geçmişinde, adeta genlerinde olduğu üzere, bir ideal kent, bir ütopya üzerine kurulu bir yaşam alanı…”

 

Geriş (Pasanda) Köyü, 4,500 yıllık geçmişiyle Bodrum Yarımadası'nın en eski yerleşimlerinden biri. Yalıkavak Yarımadası'nı 360 derecelik bir açıyla görmesi, ve gün batımı ile gün doğumunun Bodrum Yarımadası'nda en güzel seyredildiği yer olmasının ayrı bir değer kattığı Geriş (Pasanda) Köyü'nde konumlanmış olan karmaevleri’nde yüksek yaşam standardı sahiplerinin beklentilerine cevap verecek tüm detaylar düşünülmüş. Yerleşimin bütününde ve condominium'larda güvenlik sistemleri, telefon ve data (ADSL) hatları, Uydu ve Digiturk yayınlarına imkan veren altyapı, jeneratör, biyolojik arıtma, kullanım suyunu dezenfekte eden ve yumuşatan özel su depoları, uçurum havuz, ev sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veren idari yönetim ve hizmet birimi bu detaylardan sadece birkaçıdır.

Uluslarası üne sahip mobilya, aydınlatma, ev tekstili, banyo ve ankastre mutfak ürünleri ile tasarlanmış olan karmaevleri, sahiplerini mimari ve yaşamla buluşturuyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler