Yaşamınızdaki nüansı keşfedin

Yayın tarihi: 13.11.2006

Yaşamınızdaki nüansı keşfedin…

 

Ev, ofis ve oteller için dekorasyon proje ve uygulama çalışmaları gerçekleştiren Nüans Mobilya, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkan hizmet anlayışıyla öne çıkan bir isim. Modern bir ev anlayışında düzenlenmiş mağazasını gezmek ise başlı başına bir keyif…

 

 

Kişiye özel tasarımlar gerçekleştiren Nüans Mobilya, modern bir çizgiyi izlemekle birlikte, müşteriden gelen talebe göre klasik ya da dömi klasik de çalışabiliyor. Dinamik bir müşteri portföyü olan Nüans’ın ürün yelpazesi de oldukça geniş olup, her yıl yenilenen koleksiyonu web sayfası üzerinden duyuruluyor.

Özellikle müşterilerinin tavsiyesi yoluyla artan satışlarının kayda değer olduğunu ifade eden firma yetkilileri, müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ettiklerini söylüyor ve tasarım yaklaşımlarını şöyle açıklıyor:

“Ürünlerimizde sadece estetik kaygılarımız yok. Kullanımda bir ürünün çok amaçlı olmasına önem veriyoruz. Örneğin orta sehpanın parçalara ayırıp, servis, köşe, sandık olarak kullanılabildiği tasarımlarımız var. Bunu herhangi bir mekanizma yardımı olmadan rahatça kullanabiliyorsunuz. Kısacası tasarımlarımızda işlevselliği, kullanım rahatlığı gibi kriterleri önemsiyoruz. Müşterinin estetik anlayışını günün modası ile harmanlıyoruz. Bununla da yetinmiyor, müşteriyi de tasarımın içine katıyoruz. Kendileri için tasarladığımız ürünlerin yanında kendileri içinde ufak tefek şeyler tasarlamalarını sağlıyoruz. Bu şekilde yorucu olan proje çalışması tam bir keyfe dönüşüyor.”

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler