Sandalyelerin Mobil Dünyası

Yayın tarihi: 13.11.2006

SANDALYELERİN MOBİL DÜNYASI

 

Gerek evler, gerekse ofislerde sağladıkları işlevsellik, esneklik, mobilite ile öne çıkan sandalyeler, gündelik yaşamlarımızın vazgeçilmezlerinden. Konforu da göz ardı edemeyiz tabii! Dosyamızda derlediğimiz, modernden klasiğe uzanan farklı renk ve boyutlardaki seçeneklerden biri mutlaka zevkinize uyacaktır.

 

 

Ergonomi ve estetik,Faretti’de cisimleşti…

 

İsmi sektörde yeni duyulmasına rağmen önemli başarılara imza atan Faretti, fonksiyonel sandalye ve masaları ile yaşamı kolaylaştırıyor.

 

 

Uzun yıllardır sektörde bulunan, firma kurucularından Fahrettin Şeker, özellikle sandalye ve mutfak mobilyalarındaki tecrübe ve birikimlerini Faretti markasıyla isimleştirdi. Firma sektörde ismini yeni yeni duyururken, önemli projelere de imza atıyor. 

Faretti markası adı altında, 30 model sandalyenin yanı sıra varyasyonlarıyla beraber 200 ürün çeşidi bulunuyor. Sandalyeler istenilen renkte cilalanırken, oturum yerlerinde farklı alternatifler de uygulanabiliyor. Faretti ürün yelpazesinde masa modelleri de çeşitlilikleriyle dikkat çekiyor. Açılabilir fonksiyonel özellikleri olan masa modellerini, ayak seçenekleri ve ölçü alternatifleri ile kendinize ve mekanınıza özel tasarlayabiliyorsunuz.

Otel ve restaurant gibi yerlere özel projelendirme çalışmaları da yapan Faretti, gücünü, ürünlerinden; kalite, dayanıklılık, uygun fiyat ve özgün tasarım özelliklerinden alıyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler