Yaşamı kolaylaştıran çözümler

Yayın tarihi: 13.11.2006

Yaşamı kolaylaştıran çözümler

 

Mavinin derinliği, beyazın saflığı, kırmızının büyüsü ile bambaşka dünyalar yaratan Mono Life, oldukça ekonomik koşullarda farklılığınızı yaşam alanınıza yansıtabilmek için Masko'daki adresinde sizleri bekliyor.

 

 

Değişen yaşam koşullarına kolay adapte olabilecek, çok amaçlı oturma gruplarının yanı sıra, ev ve ofisler için  tasarlanan duvar üniteleri ise;  küçük mekanları genişleterek dingin ve rahatlatıcı bir soluk kazandırıyor.

Dekorasyon konusunda hislerine güvenemeyenler için  mimari danışmanlık hizmetinin de sunulduğu Mono Life’da mekana özel tasarımlar  da gerçekleştiriliyor.

Farklı tasarımlarıyla yaratıcı kombinasyonlara olanak tanıyan Mono Life, yaşamı kolaylaştırmak ve yaşam alanlarını davetkar kılmayı hedefleyerek yeni bir koleksiyona imza attı: "Special Life".

İşlevsel olarak tasarlanan ürünlerin, silinebilen ve yıkama esnasında çekmeyen, gabardin ve kanvas kumaştan, reaktif doğal boyalı, anti-alerjik olma özelliklerinin yanı sıra teknik aksamlarının profil-çelik ile üretilmesi kullanım süresini maksimize ediliyor.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler