Ada Tekstil den dünyaca tanınmış markalar

Yayın tarihi: 13.11.2006

Ada Tekstil’den dünyaca tanınmış markalar

 

Dünya markalarını bünyesinde bulunduran Ada Tekstil, 2005 yılından beri kendi çatısı altında yerli üretime başlayarak ev dekorasyonu, otel, restoran, tekne gibi birçok mekanın dekorasyon çalışmalarıyla sektörde faaliyet gösteriyor.

 

 

Birçok alana başarıyla imzasını atan Ada Tekstil, 2006 yılında mevcut  2 mağazasına ek olarak perakende sektöründe mevcut 11 bayiliğine 6 bayilik daha katmayı hedefliyor. Dubai’de ofis açarak Dubai, Katar ve Lübnan’a ihracata başlamış olan firma, 2006 hedeflerine bir adım yaklaşmış durumda.

Designers Guild, Warwick, Fabricut, RJF, Omexco, Mario Sirtori, Sanderson Morrris Co, Zoffany, Foresti, William Yeoward, Cesaro, Simta, Desima, Elitis, Geman,Cassaro, Prestigious gibi büyük firmaları çatısı altında bulunduran Ada, geniş bir ürün yelpazesinden oluşan kumaş koleksiyonları ve Türkiye’ye yayılmış 11 bayi sayesinde müşterilerine kolay hizmet olanağı sunmakta.

Son bir yıl içinde oteller konusunda büyük atak yapan firmanın referansları arasında, Swissotel Moskova, İber Otel Bodrum, Blue Bays Marmaris, Hilton İstanbul gibi oteller bulundurmakta.

Oteller için 5 ile 12 dolar arasında üretilen kumaşlardan Belçika’da 6 ile 17 euro arasında üretilen halılara ve yırtılmaz, yıkanabilir 140 cm eninde duvar kâğıtlarına kadar pek çok ürünü yelpazesinde bulunduran Ada Tekstil, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına sürdürülebilir gelişme ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş.

 

 

 

Tekstil » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler