Yaz Vitrin’lerinden keyifli yansımalar

Yayın tarihi: 24.12.2008
Yaz Vitrin’lerinden keyifli yansımalar…

Yaz Vitrin’lerinden keyifli yansımalar…


Yaz günlerinin vazgeçilmezi soğuk içecekler, soğuk içeceklerin vazgeçilmezi ise buz... Nuxx’un buz kovası, siz içeceğinizi hazırlarken, “buzlar da benden” diyor…


Çok kullanım amaçlı, saydam camdan olan kase lila rengiyle oldukça şık. Ürünü, dekorasyona bütünlüklü çözümler sunan Ikea mağazalarında bulmak mümkün…


Dondurmadan çereze, meyveden sütlü tatlı sunumuna kadar bir çok amaçla kullanabileceğiniz konik kaseler ile bildiğiniz lezzetler de değişecek. Jumbo.


Villeroy&Boch’un Palm serisi, doğanın eşsiz formlarını sofralara taşıyor. Seri, ismi ile özdeşleşen özel formu ve desenleri ile özgün sofralar kurma fırsatı sunuyor.


Artık yaşam alanlarına dönüşen banyolarda farklı keyifler yaşamak mümkün. Banyo sonrası dinlenmek ve soğuk içeceğinizi yudumlayarak keyfinizi bitimsiz kılmak için… Arta Desing.


Türkiye temsilciliğini Yütaş’ın yaptığı İspanyol Noken  firmasının lavabo armatürü modern tasarımıyla göz dolduruyor.


Saray ihtişamının modern çizgilerle harmanlandığı Nora havlu seti, görkemli bir şıklık sunuyor. Valeron’un koleksiyonundan olan set, nevresim takımları ile de kombine edilebiliyor.


Evport’un bir ev dekorasyonu için gerekli bütün eşya ve objeleri içinde barındıran geniş ürün gamı içinde yer alan bardaklar, sunumlarıyla da serinlik veriyor.

 

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler