Yeni Yılda YENİ BANYOLAR...

Yayın tarihi: 03.02.2007
Yeni yıl renkli ve şık sofralarla geliyor

Yeni Yılda YENİ BANYOLAR...

Formları ve renkleri birbirinden farklı lavabolar, klozetler ve küvetler yeni yılın bu ilk döneminde evinde taptaze bir atmosfer yaratmak isteyenlere özel olarak seçildi. Yaşadığınız mekanların sizi yansıtmasını istiyorsanız sizin için seçtiklerimize bir göz atın…    

 

El dekoru gravür uygulanmış "Close Reach" lavabolar ile uzak denizlerin esintisi evlerinize geliyor.

58x46 cm ebadındaki bu tezgahüstü lavabo ve bataryası, Kohler Türkiye distribütörü Yütaş'ın Mecidiyeköy showroomlarında görülebilir.

 

Yeni bir tasarım ve üretim anlayışı ile oluşturulan Lapino sadece mobilya uyumlu lavabolar, duş tekneleri ve mutfak evyeleri üreten bir marka. Lapino Fine Fire Clay üretimi için Eskişehir Seramik bünyesinde ayrı bir tesis olarak kuruldu. Esvit.

 

Starck X banyo serisinde, kübik tasarıma sahip 16 seramik ürün, 5 mobilya ve 3 küvet bulunuyor.

Seride beyaz lavabolar, klozetler, bideler ve mat güneş sarısı, parlak platin veya parlak siyah gibi farklı iç renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Duravit.

 

E.C.A. ve Serel kendi sektörlerinde Turquality Programı’na girmeye hak kazanan yegane markalar oldular. Serel virtifiye ürünleri kalitesi ve zarif formu ile banyolarınızda fark yaratacak.

 

Ross Lovegrove tasarımı İstanbul Koleksiyonu, farklı mimarların yorumları ile farklı tarzlarda hayat buluyor. Son olarak Zehra Uçar ve Brigitte Weber gibi başarılı mimarların banyo mekanı tasarımlarında tercih ettiği İstanbul Koleksiyon'u ile bambaşka yorumlarla özgün tasarımlar yaratılabiliyor. Her banyo mekanı tasarımcısının gözünden başka bir İstanbul’u yansıtıyor. VitrA.

 

Nida takımının kare lavabosu 50x50 cm ölçülerinde, 15 cm yüksekliğinde tasarlanmış.

Köşeli formu ile kesin çizgilerden hoşlananlar için. Creavit.

 

2nd floor banyo serisi tasarımı ile bir yandan işlevselliğe yeni standartlar getirirken diğer yandan sıcak bir ortam sunuyor. Banyo tasarlanırken küvet çekmeceleri gibi işlevsel ayrıntılar; seramik, ahşap, akrilik, krom ve yenilikçi aydınlatma sistemleri gibi estetiği öne çıkaran öğelerle birleştirilmiş. Duravit.

 

Banyolar değişime uğruyor,artık klasik düşünceler rafa kalkıyor hayallerimiz ve bakış açılarımız değişim istiyor. Bu değişimi Lapino gerçekleştiriyor, 2006 yılında başlanılan çalışmaların sonuçları ortaya konuluyor. Esvit.

 

Truva takımı ile banyolarda ahşap cam ve metal birlikteliğinin en güzel örneklerinden birini veriyor. Takımda kullanılan cam lavabo 1 m’lik ölçüsü ile hem lavabo hem tezgah görevi görüyor.

Tek parça olarak çalışılan cam lavabo hijyen ve kullanım kolaylığı açısından büyük artılara sahip. Creavit.

 

Banyonuzu yenilerken köşe küvetlerin seçimi yer kazandırması açısından da önemli. L formundaki Duravit Seadream küvet banyonuza hem estetik değer katacak hem de az yer kapladığı için ferah bir banyoya sahip olacaksınız.

 

Form olarak papatya şekli düşünülerek tasarlanmış olan bu modelde doğadaki yumuşak geçişler vitrifiye için uyarlanmış. Tezgah üstü kullanım için uygun olan bu lavabo geniş iç yapısı ve adeta danteli andıran kenar kısmı ile özgün bir Creavit modeli. 80 x 54 cm ölçülerinde olan lavabo, 21 cm yüksekliği ile banyosunda rahatlığı ve geniş kullanımı sevenler için tasarlandı.

 

Dünyaca ünlü mutfak ve banyo markalarının Türkiye distribütörü Yütaş, amerikan Kohler'in gül motifleri ile süslenmiş Waters Grove çanak lavabosunu da beğeninize sunuyor. Yütaş.

 

Paradox lavabo,yüzeye akan su ile şelalerin verdiği huzuru banyolara getirdi. Amerikan vitrifiye markası Kohler'i Türkiye'ye sunan Yütaş'ın tüm şık ve farklı alternatifleri için Mecidiyeköy mağazalarına uğramanız yeterli. Yütaş.

 

Mobilya üreticileri ile iletişim kurularak ortak çalışma koşulları oluşturulmuş ve tasarımlar bu doğrultuda yapılmıştır. Tasarımların tamamı Fabrika Müdürü İsmail Tüfekçi tarafından tasarlanmış. Esvit.

 

Tezgah üstü kullanıma uygun kayık lavabo özgün bir Creavit modeli. Özgün formu ile banyosunda farklı çizgilerden hoşlananlar için.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler