Küvet keyfini yaşayın

Yayın tarihi: 21.06.2007
Yeni yıl renkli ve şık sofralarla geliyor

Küvet keyfini yaşayın

 

Duravit

Akrilik küvet ve duş tekneleri sektörünün lider markaları, her mekâna ve ihtiyaca paralel olarak tasarladıkları küvet seçenekleriyle müşterilerinin beklentilerine uygun çözümler sunmaya devam ediyorlar.   

 

Rondo… Ultra elektronik sistemde bulunan radyo, küvet içi terapi lambası, dalgalandırma, dezenfekte, su seviye sensörü, yandan 8 hava ve su, tabandan 12 blower jeti olmak üzere toplam 20 jetiyle ultra konfor ve keyif imkanı sunuyor. Sanica.

 

Şık minimalist dizaynı ile Escale serisini mükemmel tamamlayan Escale Freestanding küvet; uzun ve yorucu bir günün sonunda size huzur ve dinlenme imkanı sunuyor. Escale serisinde ayrıca duş tekneleri ve gömme küvet de bulunuyor. Yütaş mağazalarında bu ürünü bulabilirsiniz.

 

VitrA’dan yeni koleksiyon… Milano merkezli Matteo Thun’un banyo tasarlarken estetik ve fonksiyonel faydaları ortaya çıkarıyor, ayrıca sıra dışı malzemeler kullanıyor.    

 

Yuvarlak küvetler tamamen büyük banyolarda hem banyo keyfini çıkarmak hem de hidromasajdan faydalanıp rahatlamak için kullanılıyor. Homes.

 

Nostaljik ve elegan bir tasarıma sahip Vintage küvet; ahşap ve seramik taban alternatifleri ile banyonuzda istediğiniz etkiyi yaratıyor. Pirinç veya krom batarya ile kullanılabilen bu küvet, evlerinde ve banyolarında klasik bir çizgi isteyenler için. Yütaş.

 

Fonksiyonellik, kalite ve estetik Hüppe ürünlerinin en önemli özelliklerini oluşturuyor. Optimum küvet iç derinlik mesafeleri, oturmalı model seçenekleriyle son derece rahat bir kullanım sunarken, duş teknelerinde, minimalist çizgileri yansıttığı geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

 

Hayatın her anını sevdiğinizle paylaşmanız için tasarlanan ve iki kişilik kullanıma da uygun olan dikdörtgen, köşe, yuvarlak ve altıgen küvetler, büyük mekânlara ekstra konfor sağlıyor. Bu küvetlerde sifon deliğinin ortada olması, küvetin her iki tarafına doğru uzanma olanağı veriyor. Dilerseniz küvetleri hidro masajlı olarak tercih ederek kusursuz bir banyo keyfi yaşayabilirsiniz. Duravit.

 

Köşe, dikdörtgen, beşgen, altıgen, oval, daire ve asimetrik küvet seçenekleri ve tasarımlarla müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor. Hüppe.

 

Sanica’dan özgün küvet tasarımları... 21 hava ve su, tabandan 12 blower jeti olmak üzere toplam 33 jetiyle ultra konfor ve keyif imkanı sunuyor. Sultan’ı geniş aksesuar yelpazesi sayesinde isteğinize uygun şekilde zenginleştirebilirsiniz. 

 

Homebox kompakt ürünler gelişen teknoloji ile beraber yenilendiler ve artık karma ürünlerle beraber üretiliyorlar. Homes.

 

En küçük detayına kadar kalite sunan ve gelenek haline gelen Sundeck; banyoda veya terasta, kapalı veya açık alanda rahatlama deneyimi sunuyor. Duravit.

 

Bari… Ultra elektronik sistemde bulunan radyo, küvet içi terapi lambası, dalgalandırma, dezenfekte, su seviye sensörü, yandan 11 hava ve su, tabandan 12 blower jeti olmak üzere toplam 23 jetiyle ultra konfor ve keyif imkanı sunuyor. Ayrıca Bari’yi geniş aksesuar yelpazesi sayesinde isteğinize uygun şekilde zenginleştirebilirsiniz. Sanica.

 

Banyo yapma ve rahatlamanın mükemmel bileşimi olan Sundeck, yeni varyasyonların ilavesiyle daha da esnek hale getirildi. Duravit.

 

Homes taraf›ndan üretilen kö¾e küvetler genelde büyük banyolarda daha verimli olmakta, Hidromasaj ilavesi ile kullan›c›lar›na oldukça keyifli saatler ya¾at›yorlar.


Ürün portföy’ünde du¾ teknesi, küvet ve hidro masajl› ürün seçeneklerinin yer ald›€› Hüppe, farklı kullanım alışkanlıklarına hitap edebilmek ve mekâna uygun çözümler sunabilmek amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

B+M-53 » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler