Yaratıcı tasarımlar mutfaklarınızda

Yayın tarihi: 21.06.2007
Yeni yıl renkli ve şık sofralarla geliyor

Yaratıcı tasarımlar mutfaklarınızda...

 

 

Yaşanan mekânlar olarak giderek daha fazla önem kazanan mutfaklar, teknolojinin getirdiği yeniliklerle yaratıcı tasarımcıların buluşma noktası haline geldi. Gündelik işleri kolaylaştırmak, özellikle mutfakların kısıtlı olan kullanım alanını daha etkin hale getirmek için kolları sıvayan üretici firmaların ilgi alanlarından birini eviyeler oluşturuyor. 

 

Blanco tarafından tasarlanan ve üretilen çöp öğütücü kullanımına uyumlu eviyelerden bazıları...

 

Tek göz damlalıklı 40 cm’lik dolap ölçüsü, 8 farklı renk seçeneği ile küçük mutfaklardaki ideal çözüm.

 

Minimalists dizaynı ile küçük tezgâhların gözde eviyesi. 3 1/2 çöp öğütücü kullanımına uyumlu.

 

Geniş yıkama haznesiyle büyük eşyalarınızı yıkarken mutfaktaki büyük rahatlığınız. 8 farklı renk seçeneği mevcut.

 

Klasik dizaynı ve fonksiyonelliğin birleşimi damlalık ve yıkama haznesinde kullanılabilecek kesme tahtası opsiyonel . Ve kayarak hareket edebilme özelliği, paslanmaz çelik ara süzgeci ve yeni ipress sistemi (yeni klips sistemi ile tezgâh üstünden pratik montaj).

 

Sistem Konsepti ile mutfaklarınıza farklı bir yaklaşım da Franke’den... Dekorasyonda ve modada en yeni trendler, kullanım zevklerine göre değişen alışkanlıkların hepsine aynı anda uyum sağlayan Franke’de,  farklı ürünleri ile seçimlerinizde de kolaylık sağlıyor.

Franke ürünlerinden beğendiğiniz bir eviye ister çelik, ister dekorlu, isterseniz de renkli olsun ona uygun armatür, ocak, fırın, davlumbaz ve hatta kahve makinesini yine Franke ürünleri arasından bulacaksınız. Çünkü Franke ürünlerini mutfakta bir aile oluşturacak şekilde ‘Sistem Mantığı’ ile tasarlıyor.

 

Mythos

 

Onda

 

Largo

 

Malzemeye, modele ve ya ilave aksesuarlara göre çeşitlilik gösteren eviyelerden birini seçerken kullanıcının kendi önceliklerine göre hareket ederek kendi ihtiyaçlarına uygun düşen ürünü tercih etmesi, eviyeden kazanacağı faydaları arttırarak mutfakta geçirdiği zamanı daha verimli kullanmasını sağlayacağına inanan Kromevye’den şık tasarımlar...

Bulaşık ya da sebze-meyveleri yıkamak için kullandığımız eviyeler aslında mutfak Planlamasında önemli bir yeri olan iş üçgeninin önemli köşelerinden birini oluşturuyor. Soğutma-pişirme-temizleme üçgeni arasındaki yolun en kısa olduğu ideal mutfak planlaması, eviye çevresindeki alanın işlevsel önemini gösteriyor.

 

 

 

Swerne Mutfak Eviyesi paslanmaz çelikten imal edilmiş. Bu eviye özel bir ses emme sistemine sahip. Bu özellik tabakların ve suyun çıkardığı gürültüyü emerek sessiz bir performans sağlıyor.

 

Swerne Mutfak Eviyesi

 

Mutfak yaşamına değişim getiren Kohler, sizlere keyif vermeye devam ediyor. Sessizlik ve ısı muhafaza özelliğine sahip Undertone çelik eviye ile spiralli ve ısı hafızalı Clairatte eviye bataryası mutfakları tasarımın doruğuna çıkarıyor. Kohler’in daha birçok farklı eviyelerini bulabileceğiniz tek adres Yütaş…

 

Undertone Mutfak Eviyesi

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler