Duş keyfiyle gelen sağlık

Yayın tarihi: 24.12.2008
Duş keyfiyle gelen sağlık

Duş keyfiyle gelen sağlık
Teknolojik duş donanımı, artık bir keyif ve lüks olmanın ötesine geçerek, giderek temposu artan zorlu bir hayatın içinde bir gereksinime dönüşüyor. Yeni ürünlerden derlediğimiz bir seçkiyle, günümüzün banyo ve duş ritüelinde ihtiyaca cevap veren yenilikleri sayfalarımıza taşıdık…


Sanicor’un yeni koleksiyonunda yer alan Corin duş tekneleri; banyolara hacim ve tarz getiren bir konfor anlayışı ile tasarlanmış. Duş teknesi koleksiyonunda 150x70, 170x80 gibi sıradışı ölçüler ve flat seçeneği ile XL Extra Large serisi dikkat çekerken, sınırlı büyüklükteki banyolarda ferah yıkanma alanları yaratacak boyut ve formlar gözden kaçmıyor…El duşunun ve alüminyum gövde üzerindeki hidromasaj jetlerinin 7 fonksiyonlu olması suyun vücudunuza akışını ayarlayabilmenize olanak tanıyor. Ayrıca hidromasaj jetleri ile sırt ve boyun masajı yapma lüksüne de sahipsiniz. RocaKale.


 RocaKale duş kitinde, 7 fonksiyonlu duş başlığı ile ister ekonomik, ister köpüklü isterseniz ekonomik&masajlı su akışları elde edebilirsiniz. Krom gövdeye sahip duş kiti, 3 fonksiyonlu hidromasaj jetleri ve Loft el duşundan oluşan farklı bir kombinasyonla sunuluyor.


Şeffaf, sekürit camlı, sürgülü iç bölme ve troyler dış cephe kabin sistemi bulunan Sauna Compact, içinde 16 jetli şok duş, 3 fonksiyonlu sürgülü ayaklı el duşu, 3 fonksiyonlu tepe duşu, 3 yollu yönlendiricili batarya ve şampuanlığı ile görevini eksiksiz yerine getiriyor. Bir sauna merkezinde bulunan her detayı içinde barındıran Sauna Compact sayesinde gerçek keyfin ve temizliğin huzurunu yakalayacaksınız. Sanica’dan…Sadece hidromasaj değil… Suyun kuvvetinin banyonuzda yarattığı bir çığır. Bugünün masaj gereksinimine cevap veren bir teknoloji yeniliği. Ayrıca bacaklarınızı ve ayaklarınızı dinlendiren masajlı duş teknesi. Yütaş.


Corin markalı duş teknesi, küvet, hidromasajlı küvet, kabin ve fitness ürünlerini tüketiciler ile buluşturan Sanicor, küvet ve duş teknesi koleksiyonunu ilk kez UNICERA'da sergiliyor.

 


Tasarımda sanat unsurunun vazgeçilmez olduğuna inanan Pilots Design, VitrA için SEM (Smart Electronic Mixer) akıllı armatürü tasarladı. Banyolara kişiye özel uygulamalar katan SEM, kullanıcı tarafından suyun sıcaklığı, akışı gibi çeşitli kriterlerin bir kez ayarlanmasından sonra, bu ayarları kaydetme özelliğine sahip. SEM, bir sonraki kullanımda kişisel tercihleri hatırlayarak, tek tuşla uygulamaya geçiyor.

 


Elit Rondo, Okima ağaç panel ile kaplanmış dış görünümüyle dikkatleri üzerinde topluyor. 3 farklı hidromasaj sistemi ile tüketicilerin beğenisine sunulan Elit Rondo’nun ayrıca tüketicilere bir de sürprizi var. Jakuzinizde dinlenirken televizyon izleme imkanı sunuyor. İleri teknoloji ürünü bu özellik sayesinde duşta şarkı söylemenin yerini artık DVD izlemek alıyor. Sanica’dan.


RocaKale ürün grubuna yeni eklediği duş kitleri ile banyolarda duş keyfinizi artırmak için alternatifler sunuyor. Ek duş kitleri, küvet veya duş tekneleri ile kombine edilerek hem mekanın efektif şekilde kullanımına olanak tanıyor, hem de fonksiyonellikleri ile düşlediğiniz duş keyfini yaşatıyor.


Şeffaf, sekürit camlı troyler kabin sistemi bulunan Sanica Lion Compact, içinde bulunan 14 jetli şok duşu, tepe duşu, termostatik, 5 yollu yönlendiricili batarya, kumandalı sifon, 3 fonksiyonlu sürgülü el duşu ve toplam 23 jetiyle maksimum konfor ve keyif imkanı sunuyor.


Su ve temas… Elektronik kumandaya bir dokunuşla suyun yönünü ve çekiş hızını kendi masaj isteğinize göre doğru noktalara ayarlayın. Konforunuz için ergonomik bir SPA sistemi. Bu ürünü Yütaş'ın İstanbul13 mağazasında görebilirsiniz.RocaKale banyo ve duş bataryaları ile uyumlu olan duş kitlerinin en büyük avantajlarından biri de mevcut banyo veya duş bataryalarına tesisatı değiştirmeye gerek kalmadan pratik bir şekilde monte edilebiliyor olması.Oval compact duş teknesi, full sistem özelliğinin yanı sıra bakteri üretmeyen akrilik bir yapıya sahip. Ceps, 2006 yılında aldığı ISO 9001:2000 belgesi ile de ürünlerinin kalitesini belgelemiş.


Sanica’nın Rapsodi modeli, banyo keyfinizi doyasıya yaşatırken, ekstra özellikleriyle beklentilerinizin ötesine geçiyor. Radyo özelliğiyle dilediğiniz müzik eşliğinde dinlenirken ayrıca telefon bağlama sistemi ile dış dünya ile de bağlantınızı kopartmamış oluyorsunuz. Alüminyum panel üzerindeki mavi lambalar ile farklı bir tat oluşturan Rapsodi’nin içinde dijital kumanda paneli ve uzaktan kumanda da bulunmakta.

 


Berlin tasarım grubu Jochen Schmiddem'in Duravit için tasarladığı MFS, ayarlanabilir 4 kademeli masaj yoğunluğuna sahip 10 adet masaj fıskiyesi ile gergin boyun, omuz ve sırt kaslarında profesyonel bir masajın rahatlatıcı etkisini sunuyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler