Dünya çapında hijyen Ecolab

Yayın tarihi: 11.01.2008
Dünya çapında hijyen Ecolab

Dünya çapında hijyen Ecolab

 

 

Otelden restorana, hastaneden çamaşırhaneye kadar kurumsal ve endüstriyel alanda faaliyet gösteren ve farklı sektörlerden birçok kuruluşun hijyenik kimyasal ve ekipman  ihtiyaçlarını karşılayan Ecolab müşterilerine verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle de öne çıkıyor.

 

Tüm müşterilerinin çözüm ve hijyen ortağı olan Ecolab kalite, çevre bilinci, sosyal sorumluluk ve güvenlik konularında da doğru ve faydalı uygulamalar ile müşterilerine ve pazarda bulunan tüm işletmelere karşı kendini sorumlu hissediyor. Firma bu yıl otel ve restoranlara yönelik olarak tüm Avrupa'da yaygın bir şekilde kullanılmakta olan Penguin projesini hayata geçirdi. Küçük kapasiteli otel ve restoranlar için geliştirilen bu sistem sayesinde yüksek hijyen standardı en düşük maliyetle elde edilebilmekte. Öte yandan Ecolab, yine otel ve restoranlar için ‘Grease Express’ adlı benzersiz bir grill temizleme ürününü de çok yakında piyasaya sunmaya hazırlanıyor.  İnsan ve gıda için herhangi toksik kimyasal madde içermeyen bu ürün sayesinde grillerde cihazın soğumasını beklemeden günün her anında temizlik yapabilmek mümkün. Firmanın büyük ölçekli otellerin oda ve genel alan temizliğine yönelik kullanılacak yeni ürünü ise ‘Oasis Pro’ adı altında piyasaya sunuluyor.

 

Top Serisi – Genel Temizlik Seti

 

 

Gelecek hedefleri

 

Yılın bundan sonraki kalan kısmında ülke ekonomisinin genel gidişatında herhangi ciddi bir sorun yaşanmazsa, Ecolab Türkiye olarak geçen yıla göre yüzde 25'lik bir büyümeyi gerçekleştireceklerini öngören firma bu büyüme içinde ithalat rakamlarının düşüklüğüne dikkat çekiyor. Öncelikle Türkiye için bir katma değer yaratmayı hedefleyen Ecolab bunu yaşadığımız ülkeye olan bir borç olarak görüyor ve asla vazgeçmeyeceği bir sosyal sorumluluk olarak kabul ediyor.

 

Ecolab Türkiye Ülke Satış Müdürü Mustafa Emirli ile hijyen dünyasında son durumu konuştuk.

 

Referanslar

 

Sektörde Ecolab ürünlerini kullanan otel ve restoranlar içinde Ritz Carlton, Four Seasons, Radisson Otelleri, Ceylan Intercontinental, Mövenpick, Hyat Regency, Klassis Otel, WOW Otelleri ve Les Ottomans ile Feriye Lokantası, Paper Moon, Konyalı, Beyti ve Pelit Pastanaleri sayılabilir.

 

Oasis Pro – Konsantre Genel Temizlik Ürünü

 

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler