Geniş ürün portföyü ile Eczacıbaşı Girişim Pazarlama

Yayın tarihi: 11.01.2008
Geniş ürün portföyü ile Eczacıbaşı Girişim Pazarlama

Geniş ürün portföyü ile Eczacıbaşı Girişim Pazarlama

 

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama toplamda 30 marka ve bin 500 ürün çeşidinin satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor.

 

Eczacıbaşı Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu’na bağlı olarak çalışan Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, üretimini ve ithalatını yaptığı ürünlerin yanı sıra grubun diğer kuruluşları tarafından üretilen ve ithal edilen tüketim ürünleri ile topluluk dışı firmalarla yaptığı dağıtım anlaşmaları kapsamındaki ürünlerin de satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor.

 

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’nın portföyünde yer alan ‘Maratem’ ve ‘Tana’ markalı ürünler, otel, cafe, restoran, catering firmaları, fabrika, hastane gibi kurumlardaki profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Firma güçlü ürün portföyü ve danışmanlık hizmeti sayesinde, işletmelerin mutfaklarından genel alanlarına, çamaşırhanelerinden tuvaletlerine kadar her alanda temizlik ve hijyeni bir arada sağlamak amacıyla hareket ediyor.

 

Tana – Inor

 

2007’ye özel ürünler

 

Mutfaklarda hızlı ve kalıcı dezenfeksiyonu sağlayan yüzey dezenfektanları firmanın 2007’ye özel yeni ürünleri arasında yer alıyor. Mutfaklarda kullanılan ekipmanlar bu ürünlerle temizlendiğinde, hızlı ve etkin bir şekilde dezenfekte edilerek kullanıma hazır hale geliyor. ‘Maratem 208 QAC Katkılı Alkali Temizleyici’ ve ‘Maratem 210 Alko-Sil Hijyenik Temizleme Maddesi’ bu özellikleri ile mutfak çalışanlarının en büyük yardımcısı durumunda. Mutfakta bir diğer yeni ürün ise, ‘Maratem 320 Genel Amaçlı Alkali Temizleyici.’ Ürün mutfaklarda karşılaşılan en önemli sorunlardan biri olan yanmış, yapışmış ağır yağ lekelerin etkin ve kolay bir biçimde temizlenmesini sağlıyor.

 

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’nın Ev Dışı Kullanım Ürünleri Uz. Ürün Yön. Gül Yavuz Eroğlu ve ekibi

 

Gerçekleşen hedefler

 

Maratem markasıyla 2006 yılı satış hedeflerini gerçekleştiren Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, bazı ürün gruplarında ise 2006 yılını hedeflerinin üzerinde tamamlamış. Bu konuda ev dışı kullanım ürünleri pazarında temizlik kağıtlarıyla uzun yıllardır edindikleri tecrübenin büyük katkısı olduğunu belirten ekip için 2007 yılı da yine iddialı hedeflerin olduğu bir yıl. Profesyonel temizlik ürünlerinde bu yıl yüzde 50'nin üzerinde büyüme hedefleyen firma bunu gerçekleştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

 

Sanet SANTAN Plus

 

 

 

Maratem QAC Katkılı Alkali Temizleyici

 

Maratem Alko-Sil Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler