Temizlik kağıdında lider İpek Kağıt

Yayın tarihi: 11.01.2008
Temizlik kağıdında lider İpek Kağıt

Temizlik kağıdında lider İpek Kağıt

 

 

Eczacıbaşı Topluluğu ile dünyanın önde gelen temizlik kağıdı üreticilerinden Georgia-Pacific’in yarı yarıya ortaklığıyla çalışmalarını sürdüren İpek Kağıt bugün beş kıta ve 30’dan fazla ülkeye yarı ürün ve ürün ihracatı yapıyor.

 

İpek Kağıt’ın otel ve restoran gibi toplu tüketim yapılan profesyonel müşterilere yönelik olarak ürettiği ‘Marathon’ ve ‘Lotus Professional’ markaları geniş ürün yelpazesi ile yenilikçi ve farklı ürünler sunuyor. Firma, rakiplerde bulunmayan yenilikçi ve yaratıcı ürünleri ve her kategoride rakiplerde olmayan farklılaştırılmış ekonomik, hijyenik ve pratik ürünleri ile kullanıcılara benzersiz faydalar sağlıyor. Dokunmadan tek el hareketiyle kağıt havlu vererek yüzde 33 tasarruf sağlayan Türkiye’nin ilk otomatik kağıt havlu dispenseri ‘enMotion’ havlu, Türkiye’nin en hijyenik tuvalet kağıdı sistemi ‘SmartOne’ tuvalet kağıdı, ‘Compact tuvalet kağıdı’ ve ‘Reflex havlu’ İpek Kağıt’ın başlıca ürünlerini oluşturuyor.

 

İpek Kağıt yabancı ortağı Georgia Pacific’ten ithal ettiği ‘Compact tuvalet kağıdı’ ve ‘JustOne peçete sistemi’ dışındaki tüm ürünlerini Türkiye’de üretiyor.

 

Geniş ürün yelpazesi

 

Firmanın 2004 senesinde pazara sunduğundan bu yana sektörde büyük yankı bulan ‘enMotion’ havlu bu sene ürün özellikleri daha da geliştirilerek piyasaya sunuluyor. Türkiye’nin ilk sensörlü otomatik havlu dispenseri olan ve yüzde 33 tasarruf sağlayarak en ekonomik çözüm olan ‘enMotion’ havlu emicilik, kalınlılık, dayanıklılık ve hacimlilik özellikleri ile öne çıkıyor. İpek Kağıt’ın son yeniliği ‘SmartOne’ ise ev dışı kullanım tuvalet kağıdı sistemlerine yeni bir soluk getiriyor. Dispenserinin kapalı formu sayesinde her seferinde tek yaprak vererek hijyen ve tasarruf sağlayan ürün, böylece ev dışı tüketim için ekonomik bir çözüm sağlıyor. Otel mutfakları, catering firmaları ve sanayide, çalışanlar tarafından kolaylıkla kullanılabilen, her seferinde bir yaprak veren pratik, ekonomik ve hijyenik bir havlu sistemi olan ‘Reflex’ ise firmanın son dönemde sunduğu bir başka yenilik. Küçük dispenseri ile dar alanlara sığan ‘Reflex’, özellikle şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

 

Pazarlama Müdürü Viki Motro ve Ürün Yöneticisi Yardımcısı Eren Özdüzen

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler