Gıda 2 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Ege’nin lezzetleri Cipso’da

Lezzet uzmanlığını yöresel lezzetlere yönelik çeşitleriyle perçinleyen Cipso, yepyeni çeşidi Cipso Ege Lezzeti ileTürk Mutfağı’nda önemli bir yere sahip Ege tatlarını biraraya getiriyor. Ege yeşillikleri, yoğurt ve sarımsak çeşnili Cipso Ege Lezzeti, bir dip sosa ihtiyaç duymadan hem cips hem garnitür olarak tercih edilebilecek bir lezzete sahip.

Doygun’dan tuz ilavesiz ekmek

Diyet dönemlerinde, tuzun iştah açıcı özelliğinden kaçınanlar, yüksek miktarda tuz tüketenler ve düşük tuz diyeti ile beslenenlere destek veren Doygun’un yeni ürünü Tuz İlavesiz Ekmek’le diyet yapmak artık daha kolay.

Eti Burçak geri döndü

Lifli ürünler pazarının lideri olan Eti, bu kategorideki bisküvilerini Eti Burçak Ailesi altında topladı. Eti’nin lezzetli, doğal ve sağlıklı bisküvileri Burçak, Yulaflı, Sultani, Kurabi ve Kepekli, değişmeyen mükemmel tatları ve yenilenen ambalajlarıyla bundan böyle Eti Burçak Ailesi’nin birer üyesi olarak tüketicilerle buluşacak.

Gloria Jean’s’den yeni lezzetler

Gloria Jean’s Coffees, espresso’nun vazgeçilmez kahve tadını birbirinden özel tatlarla birleştirerek, kahveseverlere ‘Espresso Espressions’ serisini sunuyor. Seride Caramelatte, Mocha Caramelatte, White Chocolate Mocha, Chocolate Macadamia Latte, Irish Nut Creme ve Very Vanilla Latte ürünleri yer alıyor.

Yeni yılda Gordon’s indirimi

Toskana ardıç kirazlarından elde edilen, kuru ve sert tadıyla benzersiz bir lezzet sunan Gordon’s ile mükemmel karışımların tadına varacaksınız. Yılbaşına özel fiyat promosyonuna sahip Gordon’s, cin sınıfında lezzetli bir farklılık yaratıyor.

Türk kahveli Hare

Gerçek meyve tadında dünyanın en kaliteli likörlerini sunan Hare, şimdi de Türk kahvesinin eşsiz lezzeti ve kremanın yumuşaklığını likörle buluşturuyor. Kremalı ve Türk kahveli Hare, Türk kahvesinin çok özel aromasıyla dünyada bir ilk… Hare Vişne, Ahududu, Portakal, Nane, Muz ve Acıbadem çeşitlerinden sonra Hare Kremalı da likörseverlerin vazgeçilmez tercihi olacak gibi görünüyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler