Gıda 4 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Saray’ın yeni lezzeti: Longer

Saray’ın crunch ve kakaolu fındıklı krema dolgulu sütlü çikolatası Longer, raflarda yerini aldı. Ağızda eriyen nefis sütlü çikolatası, çifte kavrulmuş Giresun fındıklarından elde edilen akıcı ve yumuşacık kreması ve patlamış pirinç taneleriyle Longer, tadına doyulmaz bir lezzet.

Buyrun 4’lü pakette...

Saray’ın çift kremalı sandviç bisküvisi Buyrun, 80’er gr’lık 4 ambalajın birarada olduğu 320 gr.lık çoklu paketiyle piyasaya sunuldu. Paketler kakaolu bisküvi arası karamel-vanilya kremalı ve sade bisküvi arasında; Hindistan cevizi-kakao, çilek-vanilya ve karamel-vanilya kremalı olmak üzere dört farklı çeşitte hazırlandı.

Tamek’ten yüzde 100 nar

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yapılan tat testlerinde Tamek yüzde 100 Nar Suyu’nun lezzeti, tüketicilerin büyük çoğunluğu tarafından ‘mükemmel’ olarak nitelendi. Yeni Tamek yüzde100 Nar Suyu, hiçbir koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermemekte. Meyvenin içerdiği doğal şeker dışında, içerisine herhangi bir şeker ilavesi yapılmamakta.

Tantalis’ten sızma zeytinyağı

Türkiye’nin kökleri geçmişe dayanan en saf ve kaliteli zeytinyağı olarak sektördeki yerini alan Tantalis Sızma Zeytinyağı, Ege Sızması ve sınırlı sayıda üretilen ‘Özel Üretim’ serisi olmak üzere iki çeşide sahip. Tantalis Sızma, zeytinyağı meraklılarının hem damak zevklerine hem de gönüllerine hitap ediyor. Tantalis’in yılbaşı için hediyelik özel kutuları da mevcut…

Tuborg’dan ekonomik Troy

Türk Tuborg’un sunduğu yepyeni bir tat daha pazardaki yerini aldı. Türk Tuborg çatısı altında bulunan Troy Ailesi, yeni üyesi Troy Kulüp’ü biraseverlere tanıttı. Bira tutkunlarının yeni ‘leziz ve ekonomik içkisi’ olmaya aday Troy Kulüp, yüzde 4,4’lük alkol derecesiyle 75 cl’lik şişelerde tüketicilere sunuluyor.

Kimlik kartlı yumurtalar

Türkiye’nin tavukçuluk alanında ilk entegre kuruluşu olan Keskinoğlu, piliç eti üretiminde öncü olarak başlattığı ‘tam izlenebilirlik’ sistemini yumurta üretiminde de devreye soktu. Her yumurtaya bir kimlik numarası veren Keskinoğlu üretimle ilgili tüm detayları tüketicilerine ulaştırmayı amaçlıyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler