Gıda 5 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Çikolata nehirleri

Häagen-Dazs’ın, sınırlı sayıda ürettiği Limited Edition serisinin üçüncü üyesi Double Chocolate & Cookies dondurması, soğuk kış günlerine lezzet katacak. Häagen-Dazs Double Chocolate & Cookies ile lezzet serüveni; siyah, beyaz çikolatalı nehirde yol almaya benzetiliyor.  Häagen-Dazs Limited Edition serisinin yeni tadı tüm duyuları da harekete geçirecek.

 

Knorr’dan yemek harçları

Knorr, her biri birbirinden pratik ve lezzetli yeni yemek harçlarla mutfaklara renk ve neşe getiriyor. Knorr yemek harcı ailesinin yeni üyeleri ise, Hamburger Köfte Harcı, Fesleğenli Makarna Sosu ve Peynirli Makarna Sosu. Knorr Hamburger Köfte Harcı, hamburger severler ve çocuklar için vazgeçilmez bir lezzet sunuyor.

Cool Beans kalitesi

Kahve ithalatıyla kendi kahvesini kavuran ve pazarlayan, kahve ekipmanları konusunda iki markanın Türkiye Distribütörlüğünü yapan, ABD ve yurt içinde bayi ağına sahip, gelişmiş ekonomilerin yeni üretim ve satış tarzı Private Label başarılı bir şekilde sürdüren Kanguru Gıda’nın Cool Beans markası, beş yıldızlı otel ve mekânlara da kahve sağlıyor.

Sultaniye’den Cameo d’oro’ya

Denizli Bölgesi’nin özenle seçilmi¾ Sultaniye üzümlerinden haz›rlanan Cameo d’oro, zengin, dengeli ve ferahlat›c› aromas›yla damaklara hitap ediyor.  Somon füme, çikolata fondü, havyar, çikolatal› çilek ve çikolata soslu benzer tatl›larla uyumlu olan Cameo d’oro’nun, 4-6 derecede so€utularak içilmesi tavsiye ediliyor. Kayra’n›n üretti€i Cameo d’oro’nun bir de 20 cl’lik ambalaj› bulunuyor.

Bakliyatta kalite

1980 y›l›ndan itibaren bakliyat piyasas›nda yer alan Dinçer G›da, ürün çe¾itlili€i ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Bakliyat çe¾itlerinin yan›s›ra beyaz soya unu da üreten firma, tar›msal ürünlerde en kalitede süreklilik sa€lamakta iddial›. Dinçer G›da, Almanya, Fransa ve ‹sveç gibi ülkelere ihracat da yap›yor. 

Sofradaki lezzet

Et ve et mamulleri firmas› Alt›nkaya, kapasitesini art›rarak, yüksek hijyen ve kalite standartlarda üretime devam ediyor. Hammaddesi dana, tavuk ve hindi olan etleri i¾leyerek 120 çe¾it ürüne dönü¾türen firman›n listesinde, salam çe¾itleri, füme etler, hindili ürünler, past›rma, kavurma, sucuk, sosis ve hamburger köfteleri gibi lezzetler yer al›yor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler