Gıda Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008
Gıda

Gıda

Türkiye’nin Coolbrand’i Akmina

Üç yıldır pek çok ülkenin en çekici ve ilgi uyandıran markalarını belirleyen Superbrands Ltd. bu yıl ilk kez Türkiye’nin de Coolbrand’lerini seçti. Zengin mineralli yapısı, farklı tat alternatifleri sunan çeşitleri ve birbirinden lezzetli meyve aromaları ile maden suyu pazarının yenilikçi markası olan Akmina, Türkiye’nin ‘Coolbrand’i seçildi.

Algida kışa hazır

Algida, “Saatlerinizi kışa alırken, yazı kalbinizde yaşatmayı unutmayın” uyarısı yapıyor. Türkiye’de kışın dondurma tüketimi Avrupa ve Amerika’ya göre oldukça düşük rakamlarda seyrederken, Algida kışın da dondurmanın tadını çıkarmamız için pratik öneriler sunuyor.

Aymar’dan kanola yağı

Zeytinyağı ve ayçiçeği yağı üreticilerinden Aymar, yağ sektöründe bir ilk imza atıyor. Aymar, sıvıyağ sektöründe ulusal anlamda sağlık ve şifa yağı olarak bilinen ‘kanola’ yağını pazara sunan ilk firma oldu. Kanola Yağı, kolza bitkisinin yüzde 30–42 oranında yağ içeren tohumlarından elde ediliyor.

Cappy’den antioksidan taarruzu

Cappy, sağlıklı ve dengeli beslenmeye katkı sağlayan ürünlerine şimdi farklı lezzetler sunan ‘Yeni Cappy Aktif Yaşam’ serisini ekliyor. Seride yer alan ürünler doğal antioksidan kaynağı meyvelerden hazırlanan Cappy Ananas, Siyah Frenk Üzümü ve Erik Karışık Meyve Nektarı.

 

Beefeater yenilendi

Ünlü cin markası Beefeater, köşeli şekliyle hafızalarda yer edinen şişesinin etiket ve kapak tasarımlarını yeniledi. Beefeater yenilenen yüzü ve London Forever adı verilen çarpıcı global reklam kampanyasıyla tüketicinin karşısına çıkıyor.

 

‘Bi Dolu’ lezzet

Türkiye’de  ‘Kekin Öncüsü’ Eti Topkek, vazgeçilemeyecek yeni bir lezzeti daha tüketicileriyle buluşturdu. Eti Topkek ailesinin en yeni üyesi ‘Eti Topkek Bi’dolu’, ıslak ve kabarık hamuruyla öne çıkıyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler