Titan’dan her zevke uygun renk ve desenler

Yayın tarihi: 15.07.2008
Titan’dan her zevke uygun renk ve desenler

Titan’dan her zevke uygun renk ve desenler

14 yıldan beri turizm sektörüne tedarik ve danışmanlık hizmeti veren Titan Tekstil perdelik ve döşemelik kumaş çeşitleriyle otellere yönelik şık ürünler sunuyor.

İthal ‘Alhambra’ kumaşlarının yanısıra yerli ürün seçenekleri de bulunan Titan, her zevke hitap eden renk ve desenler üretiyor. 2008 yılında doğal renklerin öne çıkacağı öngörüsüyle  yola çıkan firma perde, yatak örtüsü veya yatak şalı (throw), baza eteği, süs yastıkları oluşturuyor. İstenilen renk ve desende özel üretim de yapan Titan Tekstil, talep doğrultusunda kumaşlara yanmazlık apresi veya teflon apre uyguluyor. Dekorasyonun önemli bir parçası olan perde ve döşemelik kumaşlarda renk ve desen uyumu, kullanılacak yere göre doku sıklığı, perdelik kumaşların dökümlü olması gibi konulara titizlikle yaklaşıyor firma.

Otel tekstili sektöründe güvenilir ve yenilikçi bir firma olan Titan Tekstil, 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş ve tamamı Türk sermayeli. Titan Tekstil sektördeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek için 2000 yılından bu yana ‘Titanium’ markasıyla üst kalitede üretim yapıyor. Firma ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla iç piyasanın yanısıra başta Körfez ülkeleri ve Avrupa olmak üzere dünyanın birçok yerine ihracat yaparak dünya otelleriyle buluşuyor. Firmanın referansları arasında Çırağan Palas Hotel Kempinski İstanbul, The Ritz Carlton İstanbul-Bahrain-Dubai-Doha, Mina A’Salam Hotel Dubai, Four Seasons Hotel İstanbul-Dublin, Swissotel The Bosphorus, Hyatt Regency İstanbul, Hilton İstanbul gibi oteller bulunuyor.

Tel: 0212 249 63 04

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler