Panorama 11 Aralık 07 Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Hillside Su’da motive eden iş toplantıları

Hillside Su, son teknolojiye sahip ekipmanları ve kaliteden ödün vermeyen hizmetiyle şirketlere verimli iş toplantıları vaat ediyor. Akdeniz’in en güzel zamanında, yaratıcı ve çalışanların motivasyonunu artıracak toplantılar için Hillside Su, rahatlatıcı ve keyifli bir atmosfer sunuyor. Ulusal ve uluslararası birçok şirketin üst düzey yönetim ve eğitim grupları tarafından tercih edilen Hillside Su’da toplantıya katılan misafirler, bir Hillside klasiği olan SANDA DAY SPA’da, terapistlerin aromatik yağlar eşliğinde uyguladıkları rahatlatıcı masaj seçenekleri ile iş stresinden uzaklaşarak keyifli bir mola verebiliyorlar.

Eski İstanbul’a yeni Ramada

Eski İstanbul’un kalbi ve iş hayatının merkezi Fındıkzade’de açılan Ramada Istanbul Old City, müşterilerine ev konforu ile ofis donanımını birleştiren bir anlayışla hizmet vermeye başladı. Atatürk Havaalanı, Taksim ve fuar bölgelerine yakınlığıyla fark yaratan Ramada Istanbul Old City,  iş dünyasına yönelik hizmetleri, toplantı salonları ve business center’ı ile bölgedeki ‘iş oteli’ ihtiyacını karşılıyor.

Swissôtel’de Viyana Opera Balosu

Dünyaca ünlü Viyana Opera Balosu Orkestrası iki yıl aradan sonra ve 9. kez Swissotel’in ev sahipliği ile İstanbul’da performanslarını sergiledi. Vals yapanların görsel bir şölene dönüştürdüğü balo, AÇEV yararına düzenlendi. Balo’nun açılışı, geleneksel tuvalet ve smokinleriyle 50 genç çift tarafından gerçekleştirilen ünlü Polonez dansıyla yapıldı.

‘Çeşme 7800’ projesi başladı

Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Boyalık’da Şubat ayında Çarmıklı, Kalyoncu ve Tamteks Gayrimenkul Ortaklığı tarafından inşaatına başlanan ve Emre Arolat imzasıyla hayat bulan proje ‘7800 Çeşme’ ile tatil anlayışına farklı bir soluk geliyor. Denize sıfır konumda, iç özellikleri birbirinden farklı 10 ayrı tip ünite seçeneği bulunan 7800 Çeşme’de 49 adet apart ünite bulunuyor.

Lucca’da New York ve Londra stili

En iyi bar ve en iyi café –brasserie ödüllerine sahip, Bebek’teki gözde mekanlardan Lucca, yeni sezona kendini geliştirerek giriyor. Bistro stili yeme ve içme alanında iddialı ve ileri olmayı devam ettirmek için Lucca’ya bu alanda konunun en önemli şehirleri New York ve Londra’dan destek var! Londra’daki  Deep Restaurant’ın ödüllü şefi, Christian Sandefeld,  iki aylık bir çalışmayla Lucca’nın mönüsünü önümüzdeki yıllar için tamamen rafine ederek değiştirdi.

Yılbaşına özel hediyeler

Yılbaşı hediyelerinde farklılık arayanlara Elite Home&Garden özgün aksesuar koleksiyonuyla yüzlerce seçenek sunuyor. İç ve dış mekan mobilyalarının Türkiye’deki önemli markalarından Elite Home & Garden, binlerce çeşit aksesuar seçeneğiyle klişe hediyelerden sıkılanların imdadına yetişiyor. Yaşam alanlarına farklılaştırmayı hedefleyen firma, Able Interior, Ango, Anna Craft, Accesoria, Dolce Villa, Decoy Plant, DM Depod, Zen gibi dünyanın önde gelen tasarım ve aksesuar markalarının satışının yanısıra Fischer, Gilbert, Performax, Bothwell, Jobek, Kudos, Kwa, Haste, Starbay, Kenkoon Cane Line, Alexsander Rose, Barlow Tyre, balanc Divore, Boreh, Haans gibi sektöründe lider olan 80 büyük Avrupa ve Uzakdoğu firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler