Panorama 1 Aralık 07 Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008
Panorama

Panorama

Konyalı lezzeti yılbaşında da devam ediyor

Yılbaşı gecesini leziz yemekler ve keyifli bir müzik eşliğinde geçirmek isteyenlerin adresi yine Konyalı olacak! Konyalı Kanyon,  her zaman olduğu gibi yılbaşında da seçkin yemeklerinden canlı müziğine, şarap kavındaki özenle seçilmiş leziz şaraplarından kaliteli hizmet anlayışına kadar bütün ayrıntılarıyla müşterilerinin gönlünde taht kuracak. Yeni yıla sevdikleriyle birlikte Konyalı Kanyon’da girmeyi tercih edenler, şık ve sıcak bir ortamda hafif bir müzik eşliğinde sakin ama bir o kadar da keyifli dakikalar geçirecek.

Toscanalı Piccini Milanolu L’Altra Risacca’da

İtalyan şarap kültürünün öne çıkan değerlerinden Tenute Piccini  şimdi Maslak Sheraton Oteli’nin giriş katında hizmet vermeye başlayan Milano’nun meşhur restoranlarından L’altra Risacca’da! İtalyan şarapçılığında modernizmin öncüsü Tenute Piccini’yi Türkiye’ye kazandıran marka ise ülkemizin büyük ithalatçılarından Ado Gıda oldu.

Selva Makarna minikleri ağırladı

Bahçeşehirli minikler Selva Makarna’nın Konya’daki üretim tesislerini ziyaret ettiler. Gezi sırasında miniklere Selva Gıda’daki gıda mühendisleri ve pazarlama yetkilileri eşlik etti. Düzenlenmiş olan geziyle ilgili düşüncelerini dile getiren Selva Gıda Genel Müdür Yrd. Mehmet Karakuş üretim tesislerini ziyaret eden miniklere makarnanın hangi koşullarda üretildiğini, ne derece sağlıklı olduğunu ve nasıl tüketilmesi gerektiğini anlattıklarını ifade etti.

Bentley’de aristokrat yılbaşı

Harbiye-Nişantaşı’nın kesişme noktasında bulunan Bentley Hotel, yılbaşını İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde ama ‘farklı’ bir biçimde karşılamak isteyenlere özel alternatifler sunuyor. Bentley’nin Özel Yılbaşı Mönüsü’nde; ‘Alabalık Cheesecake’, ‘Somon Capuccino’, ‘Narlı-Limonlu Sorbe’, ‘Kestaneli Hindi Sarma’ ile ‘Kestane Püreli Ayva Tatlısı’ yer alıyor. Yemeğin sonunda çay-kahve ikramı da cabası… Dileyenler otelin ‘Hoşgeldiniz Kokteyli’, ‘Özel Yılbaşı Gecesi Akşam Yemeği Mönüsü’ ve 1 Ocak sabahı ‘Açık Büfe Kahvaltı’dan oluşan konaklama paketini de seçebilirler…

Sodexho’dan yeni hedefler

Hizmet sektörünün uluslararası devlerinden Sodexho, 14 Kasım Çarşamba günü Feriye’de düzenlediği basın toplantısında entegre hizmet yönetimi faaliyetlerini ve gelecek hedeflerini paylaştı. Sodexho Entegre Hizmet Yönetimi Genel Müdürü Eşref Hamamcıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, hizmet sektöründe bir ilke daha imza atmaya hazırlandıklarını söyledi. Hamamcıoğlu, Sodexho olarak Türkiye’de ilk kez, enerji santrallerini, konut sitelerini ve alışveriş merkezlerini entegre hizmet yönetimiyle tanıştırmaya talip olduklarını belirtti.

Çınar Hotel’de Yılbaşı keyfi

Şimdilerde sıcak-modern çizgisiyle beğeni toplayan Çınar Hotel, 50. yılına girerken yılbaşı rotasını İstanbul’a çevirenlere özel, iki seçenekli yılbaşı paketi hazırladı. Seçimini Marmara Denizi’ne karşı dingin, marka olmuş bir otelden, Çınar’dan yana kullananlar, 2008’i her türlü konfora sahip otelin yenilenen şık ambiyansında, özgün lezzetler ile şımartılarak girebilirler...Otelin Yılbaşı’na özel olarak hazırladığı konaklama paketleri ‘Grand Packet’ ve ‘Middle Packet’ ile Çınar’da hoş bir yeni yıl deneyimi yaşamak ya da ‘Çınar Özel Yılbaşı Mönüsü’nün keyifli lezzetleriyle tanışmak mümkün…

Zade, Anuga’da dünya devleriyle buluştu

Zeytinyağının özel isimlerinden Zade dünyada ve Türkiye’de uluslararası fuarlara katılmaya devam ediyor. 13-17 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en önemli gıda fuarlarından biri olan Anuga’da dünya gıda devleriyle buluştu. Toplam yüz ülkeden altı bin firmanın katıldığı fuarda, Türkiye’yi temsil eden yüz doksan şirket arasında, 2005 yılında dünyada ilk defa ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardıyla kalitesini belgelendiren yağ firması Zade de vardı. Başarılı bir fuar dönemi geçiren firma gıda alanında yeni organizasyonlar da yer alacağının da sinyalini verdi.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler