Panorama 9 Aralık 07 Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Şarabi’de müzik dolu geceler…

Lezzet ve şarap tutkunlarının değişmez adreslerinden Şarabi, Şaraband grubunun birbirinden keyifli müzikleriyle müdavimlerini ağırlıyor. Şarabi’yi müzikleri ile ısıtan, mekanın eşsiz atmosferine tadına doyulmaz boyutlar katan ‘Şaraband’ grubu, Başay Okay ve Can Bora Genç ikilisinden oluşuyor. Grup, sıcak ve kıpır kıpır Latin şarkılarından, yerli ve yabancı popa kadar geniş bir repertuarla şarap tutkunlarına unutulmaz geceler yaşatıyor.

Barba Giritli Balık Lokantası kış için yenilendi

Tarihi yarımadada dört yıldır hizmet veren Barba Giritli Lokantası mönüsünü kışa özel olarak yeniledi. Kaliteli hizmet anlayışı ve sağladığı huzurlu atmosferle konuklarını ağırlayan mekanın şimdiden geniş bir müdavim kitlesi mevcut. Zengin içki çeşitleri, yenilenen 35 çeşit mezesi ve mevsim balıklarıyla ayrıcalıklı bir mekan sunan Barba Giritli konuklarını ev ortamının sıcaklığında yeni lezzetler keşfetmeye çağırıyor.

         

Wan-na’da dünyaca ünlü dj’ler

Uzakdoğu mutfağının lezzetlerini keyifli bir ortamda misafirlerine sunan Wan-na, yeni etkinliği ‘Wan-na Friday Parties’ ile konuklarına yemek sonrası tadına doyulmaz saatler yaşatıyor. Her Cuma gecesi Murat Uncuoğlu ile birlikte, dünyanın ünlü DJ’lerinin performans sergiledikleri eğlenceler sabah 04:00’e kadar sürüyor. Kasım başlarında başlamış olan ‘Wan-na Friday Parties’ 2008 Nisan ayına kadar devam edecek.

Hillside Beach Club sezona veda etti             

Mavi bayraklı plajı ve yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili, Fethiye’nin en güzel koylarından Kalemya’da kurulu Hillside Beach Club, 2007 yaz sezonuna geleneksel ‘Hello Hillside’ organizasyonu ile veda etti. Bu coşkulu etkinliğe yerli-yabancı çok sayıda iş ortağı katılırken Hillside Beach Club ülke tanıtımına bir kez daha katkıda bulundu.

The Brasserie’de brunch keyfi

Ceylan InterContinental İstanbul’da hizmet veren The Brasserie Restaurant konuklarını her pazar 12:00-15:00 saatleri arasında canlı caz müziği eşliğinde çok özel brunch lezzetleriyle buluşturuyor. Tüm haftanın yorgunluğunu sevdikleriyle başbaşa, muhteşem bir caz dinletisi eşliğinde atmak isteyenler için mükemmel bir mönü hazırlayan mekan bir yandan zengin açık büfede damaklara hitap edecek sınırsız lezzetleri sunarken diğer yandan özel atmosferiyle de konuklarına huzurlu bir ortam sunuyor.

Hedef; iyi beslenen Türkiye

Türkiye’nin prestijli ambalajlı ekmek markalarından UNO, TÜBİTAK’ın desteğiyle gerçekleştirdiği ‘Ekmeği Zenginleştirme’ projesinin klinik sonuçlarını ‘2.Uluslararası Gıda ve Beslenme Kongresi’nde açıkladı. “Hedef Daha İyi Beslenen Türkiye” sloganını benimseyen UNO, Zengin UNO Ekmek’le toplum performansında artış sağlayarak ülkemizin kalkınmasında rol oynamaya devam ediyor. 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler