Panorama 10 Aralık 07 Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

 

Bağdat Caddesi’nin yeni İtalyanı

Bağdat Caddesi’nde yeni açılan Moka Cafe, dinamizm ve kaliteyi İtalyan sokak kahvesi kültürüyle konuklarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Damak tadına önem verenlere, İtalyan kahvesinin lezzetini kaliteli, sıcak, dinamik ve pozitif bir atmosferde sunan cafe, orijinal mascarpone peyniriyle hazırladığı tiramisu ile de öne çıkıyor.

garajistanbul sezonu açtı

İstanbul’un çağdaş gösteri sanatları mekanı garajistanbul, yeni sezonunu ‘kendini 'yeni'ye bırak’ sloganıyla açtı. garajistanbul’un yeni dönem programını açıklayan İletişim Yönetmeni Memet Ali Alabora, izleyiciye ‘kendini yeniye bırakma’ çağrısının bugün yapılanı takip etmek, yarın için beklenti oluşturmak ve ona katkıda bulunmak olarak anlaşılması gerektiğini söyledi. Alabora, garajistanbul'un bir sivil kültürel dönüşüm projesi olduğunu ve aynı zamanda sadece çağdaş gösteri sanatları için düzenlenen ilk mekân olduğuna dikkat çekti.

Tango Ritual İstanbul’a renk kattı

Geçtiğimiz yıl yüzlerce Türk ve yabancı tango dansçısı ve tangoseverin katılımıyla İstanbul’un tarihi mekanlarında gerçekleşen İstanbul Tango Ritual, bir kez daha İstanbul’u renklendirdi. Eşsiz dans gösterileri ve konserlerle tüm dünyadan tangoseverleri İstanbul’da buluşan etkinlik 1997 yılından itibaren bir çok kişiyi tango ile tanıştırıp tangonun gelişmesi için sayısız çalışmalar yapamaya devam ediyor. TangoTürk grubu tarafından 7-11 Kasım tarihleri arasında ikincisi düzenlenen ‘İstanbul Tango Ritual’ kapsamında yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda tango sever dünyanın en iyi tango ustaları ile çalışma ve dans etme fırsatı da buldu.

Mövenpick Hotel İstanbul Türkiye’nin en iyi iş oteli

Mövenpick Hotel İstanbul, turizm ve seyahat sektörünün en saygın ödüllerden biri olan ve ‘Turizm Dünyası’nın Oskarları’ olarak kabul edilen World Travel Awards’un 9 Ekim 2007 tarihinde Newcastle’da düzenlenen gecesinde ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’ seçildi. Kaliteli ürün ve servisi ile Türkiye’deki otelcilik anlayışına ilk butik iş oteli olarak farklılık katan Mövenpick Hotel İstanbul açılışının ardından henüz beş yıl geçmesine rağmen şimdiden bir çok ödülün sahibi.

Sungate’den kıtalararası lezzetler

Sungate Port Royal Otel sunduğu sınırsız aktiviteyle konuklarına yaşamdan keyif almayı asla unutturmayan, güleryüzlü ve sıcakkanlı personeli, misafir beklentilerini aşmayı ilke edinmiş yönetim anlayışı ve tüm güne yayılan yiyecek-içecek servisi ile dikkat çekiyor. Her biri özel dekore edilmiş A’la Carte’ restoranları ile konuklarına dünya mutfaklarının çok özel lezzetlerini bir arada tatma şansını veren otelde Türk,  Fransız, Yunan, Çin, Japon, İtalyan, Meksika, Rus ve deniz mahsulleri olmak üzere dokuz farklı yemek konsepti sunuyor.

Tura Turizm’in ‘Seatrade Award 2007’ çıkartması

Tura Turizm Cruisexper, kruvaziyer endüstrisinin en prestijli kuruluşu olan Seatrade tarafından gerçekleştirilen ve kruvaziyer turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen ‘Seatrade Ödülleri’nde ‘En iyi hizmet veren tur operatörü’ kategorisinde büyük ödülü  kazandı.  Hamburg’da gerçekleştirilen ‘Seatrade Insider Cruise Awards 2007’de dünyanın 30 ülkesinden 170’in üzerinde tur operatörü yarışmıştı.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler