Modern marangoz Maxiev

Yayın tarihi: 15.07.2008
Modern marangoz Maxiev

Modern marangoz Maxiev

Kullanışlı ve şık, yalın ama fonksiyonel tasarımlarla maksimum hizmeti minimum fiyata sunuyor Maxiev… Otel mobilyası, banyo ve mutfak donanımlarında modüler sistem ürünleriyle seçenekler sunan firma proje bazında işleri hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyor.

Maxiev 21 yıl önce mutfak ve banyo donanımları için hammadde sağlayarak başladığı sektörde 14 yıldır üretim yapıyor. Fabrikası Dubai’de bulunan Maxiev, otel mobilyası, banyo ve mutfak donanımları ve kapı üretiminde sunduğu yelpazesi geniş bir ürün gamıyla sektöre hizmet veriyor. 2006 yılında Türkiye’ye de hizmet vermeye başlayan Maxiev, otel odaları ve mobilyaları konusunda müşterilerine farklı seçenekler sunuyor.

Maxiev otel odaları ve mobilyaları konusundaki seçenekleri 3 ana grupta toplamış; ekonomik grup, orta grup ve üst grup… Üç grubun da modern, sağlam, kullanışlı, kaliteli ve hesaplı olduğunu söylüyor Maxiev Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Akdeniz. Otel odaları ahşap grupları ve mobilyalarının tümünü temin eden firma bu konuda özellikle önümüzdeki yıl için oldukça iddialı. Bu alanda atağa kalktıklarını söyleyen Sibel Akdeniz, “Biz bir otel odasında gerekli tüm ahşap donanımı kendi üretimimiz olan ürünlerle hızlı, kaliteli ve ekonomik açılımlarla gerçekleştiriyoruz. Otellere ciddi hizmetler sunuyoruz ve bunu yaparken de çok küçük kar marjlarıyla hareket ediyoruz. Kar marjımızı düşük tutabilme sebebimiz, ileri teknoloji kullanarak, tasarımlarımızda maliyeti dikkate alıp, fonksiyonellikten uzaklaşmadan, yalın çizgilerde üretim yapmamızdır. Bize gelen projelerin, ahşap donanımının yanısıra, oturma grubu ve diğer ihtiyaçlarını da karşılayabiliyoruz. Otel mobilyası konusunda büyük atağımız var. Önümüzdeki yıl ciddi çalışmalarımız olacak” diyor.

Maxiev Halkla İlişkiler Müdürü, Sibel Akdeniz

Her türlü mekana çözüm üretecek zenginlikte olan Maxiev’liler kendilerini ‘Modern Marangoz’ olarak tanımlıyor. Firmanın modül sistemi, mekanın tasarımında çeşitliliğe imkan verebilecek maksimum düzeyde. “Modern Marangoz tanımlaması bizi en iyi şekilde anlatıyor” diyor Akdeniz ve şunları söylüyor: “Maxiev geleneksel marangozun şirketleşmiş ve çağa ayak uydurmuş halidir. Mekana özel tasarımlar, modüler sistem, fatura kesmek,  müşteri temsilcisi bulundurmak, call-center olması, satış sonrası destek bizi marangozdan ayırarak modernleştiriyor.  Üretimi Dubai’deki kendi fabrikamızda yapıyoruz. Modüler sistem ürünler İstanbul bölge depomuza geliyor ve dağıtımını yapıyoruz. Tasarımlar ve projeler yine burada hayata geçiriliyor.”

Mutfak ve banyo denilince akla gelen ilk markalardan olmayı ve sürekli yeni tasarımları kaliteyle birleştirerek doğru ürünü sunmayı ilke edinen Maxiev, mutfak ve banyo donanımlarında çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Firmanın yalnızca mutfak için dahi 300 tasarımı var. Müşterinin isteğine bağlı olarak proje bazında üretimler de yapılabiliyor. Tüm uygulamalarında dünyada yoğun olarak kullanılan modüler sistemi kullanıyor Maxiev… Bu sistemi Türkiye şartlarına göre biraz daha geliştirdiklerini söyleyen Sibel Akdeniz, “Bir müşteri mutfağında ve banyosunda neyi yaşamak istediğine karar verip bize ulaşıyorsa, biz de gerek ekiplerimiz, gerek mimarlarımızla müşterimize istediğini sunuyoruz. Mutfak ve banyo dünyada ne kalitede sunuluyorsa bizde de aynı kalite mevcut ve kullanılan malzemeler ve aksesuarlar bugün Avrupa ve dünyadakilerle aynıdır.”

Maxiev ürünlerinde ergonomi, kalite ve ekonomik fiyatı ön planda tutarak, tüm ürünlerinde denenmiş ve kaliteli malzemeleri kullanıyor. Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet, Maxiev’in temel prensipleri arasında. Nitelikli Ar-Ge çalışmalarına önem vererek ve bu konuda yatırımlar yaparak büyüyen bir firma Maxiev. Toptan ve perakende projeler, tasarımcı ve mimarlardan oluşan proje grubu tarafından yapılıyor. Hedeflerinin her geçen gün daha mükemmel bir noktaya gelmek olduğunu vurgulayan Akdeniz, “Markamızın en ince detaylara önemle üzerinde durur. Özellikle modernsit uygulamalarımız için müşterilerimizin bizi yakından tanımalarını bekliyoruz. Önemli olan zıtlıkları çarpıcı bir şekilde biraraya getirmek ve biz bunu yapıyoruz. Farklılaşmak için sürekli yenilenmek gerekir. Farklılaşmak için sürekli arayış içerisindeyiz. Müşteriye özel hizmetler ve kampanyalar sunuyoruz. Ürün gruplarımız en ince detaylara kadar düşünülerek, emek ve zaman harcanarak hazırlanıyor. Ekiplerimiz tüm sektörel yurtiçi yurt dışı fuarlara katılıp yeni eğilimleri saptar. Maxiev’in bir çocuk gibi titizlikle üstünde duruyoruz ve bu markayı yeni trentlerle büyüterek sunmaya devam edeceğiz. Doğru ürün ve hizmetler veren bir firma, hem tüketiciyi memnun eder hem de yatırımcısını beklediği hedefe götürür,” diye konuşuyor. Bu sene yeni bir konsept oluşturan firma bu konsept altında tencere, tava bardak gibi zücaciye ürünleri sunmaya başladı. Bayilikler aracılıyla müşterilerine ulaşan Maxiev, franchising sistemiyle müşterilerine ulaşmayı hedefliyor.

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler