Transparan'ın dayanılmaz cazibesi

Yayın tarihi: 15.07.2008
Transparan'ın dayanılmaz cazibesi

Transparan'ın dayanılmaz cazibesi

Papatya, X-Treme ve Opal serileriyle otel, restoran, kafe, bar sektörü için farklı ve çağdaş, transparan tasarımlar sunuyor.

İç ve dış mekanlar için masa, sandalye ve oturma çözümleri üreten Papatya, horeca sektörüne yönelik hazırladığı transparan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 2007 yılında ürün gamına eklenen transparan modeller, şimdiden profesyonellerden yoğun ilgi görmeye başladı. Papatya, şık tasarımlarıyla dikkat çeken yeni modelleri X-Treme Sandalye, X-Treme Bar Sandalyesi ve Opal Koltuk serilerinin tasarımlarıyla olduğu kadar, uzun ömürlü kullanımlarıyla da ön plana çıkıyor.

Papatya ürünlerinde rengarenk, monoblok teknopolimerler kullanılıyor. Böylelikle istenen renkler hem transparan, hem de solid olarak üretilebiliyor. Metal kromaj ayaklarla bütünleşmiş oturma ünitelerinin, yine Papatya'nın üretimi olan metal ayaklı masalarla kombinasyonu mekanların dekorasyonuna bütünlük getiriyor. Papatya trendleri yakından takip ederek tarzına ve kalitesine uygun ürünleri portföyüne eklemeye devam ediyor.

Tel: 0212 6989050

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler