Mania Gurme

Yayın tarihi: 15.07.2008
Mania Gurme

Mania Gurme

Bir peynir ve içki butiği:

Maina Gurme, 2006 yılında Topağacı’nda açtığı ilk satış noktasıyla piyasaya girdi. Tipik bir şarküteri olmayan mağaza, peynir ile başladığı lezzet yolculuğuna şarap, likör çeşitleri ve şarküteri ürünleri ile devam etti. İkinci yılında ürün yelpazesini aynı ürün gruplarındaki tüm ana ürünleri kapsayacak şekilde çeşitlendiren Mania Gurme, İtalya’dan İspanya’ya, Avustralya’dan Arjantin’e en kaliteli ve en iyi ürünlerin peşine düşüyor.

İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde, Mania Gurme İstinye Pazarı adında ikinci satış noktasını açan Mania Gurme, kendisini Türkiye’nin en büyük alkollü içki ve tütün dükkanı olarak konumladı.

Özel ürünlerden oluşan, seçkin bir şarap portföyüne sahip olan Topağacı Mania Gurme, 3 binden fazla şişeden oluşan şarap kavıyla, İstanbul’un en gözde şarap butiklerinden biri sayılıyor. Kavında yer alan özel şaraplardan 100 tanesini birden kadehte sunan Mania Gurme, birbirinden özel konuklar davet ederek düzenlediği tadımlarda, ‘Supertuscan’lar, ‘Grand Cru Classe’ gibi şaraplar tadıma sunuluyor. Topağacında 40 kişilik oturma kapasiteli mini bir restoran ve alt katında 16 kişiye kadar organizasyonlara izin veren bir tadım yeri bulunuyor.

İstinye Pazarı ise, Mania Gurme’nin yeni ve umut vadeden bebeği. Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı alkollü içecek ve tütün mağazası olarak konumlanan bu yer, aksesuvar satışı da yapıyor. Viski, grappa, sambuca, votka, bira, rakı konyak gibi her türlü içki ve puroların yanı sıra, Mania Gurme İstinye Pazarı’nda, ithal peynir ve şarküteri ürünleri de özel ambalajlarında sunuluyor.

Yılbaşı hediyesi için özel üç farklı paket hazırlayan Mania Gurme, bu paketlere ‘Şarap&Peynir Sepeti’, ‘Gurme Sepeti’, ‘Viski Sepeti’ adlarını vermiş. Yılbaşı partilerine götürülebilecek ya da hediye edilebilecek bu sepetlerin içeriğini Mania Gurme’nin ithal ürünlerinden seçimler oluşturuyor.

 

Topağacı: (0 212) 241 53 83

İstinye Park: (0 212) 345 52 45

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler