Vitrin Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008
VİTRİN

VİTRİN

Ella Concept’ten düş tasarımları

Son kullanıcı ve profesyonellere her türlü model, prototip ve özel üretim yapabilen, İtalyan ekolünün tasarım anlayışını benimseyen ‘Ella Concept’, tarzıyla sektörde farklılaşıyor. Tecrübeli mimar kadrosunun yaptığı konsept çalışmalarla da kendinden söz ettiren Ella Concept, otel, restoran, kafeterya ve konferans salonları için özel modeller de üretiyor. “Bizim tarzımız sizin düşlerinizle buluştu” sloganı ile piyasaya giren ‘Ella Concept’ hayallerinizi gerçekleştirmeyi teklif ediyor.

 

Çocuklarla dost ürünler

Avrupa Birliği ve Amerika Oyuncak Üreticileri normlarına uygun, dünya standartlarına göre okul öncesi eğitim araçları üretimi yapan Gelar’ın bütün ürünleri, CE ve ASTM belgelerinin güvencesini taşıyor. Sağlık için hiçbir olumsuz faktör içermeyen ürünler, okullarda, ana okullarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde büyük ilgi görüyor. 12’inci yılını yeni bir katalog ile kutlayan Gelar’ın ürün çeşitlerini katalogundan bulmak da mümkün. Ürünlerinin arasında sınıf mobilyaları, park mobilyaları, evcilik, el becerisi bölümleri gibi özel ürünler yer alıyor.

www.gelar.net

 

Klasik, ince ve avangart: Gardenart

Gardenart’ın oteller, restoranlar, kafeler ve evler için ürettiği, zengin çeşitliliğe sahip ürünler, müşterilerin seçim şansını genişletiyor. İç ve dış mekanlara uygun mobilyalar üreten Gardenart ürünleri restoranlar, kafeler için geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar, evler için de kullanılabiliyor. Özel projeler için özel tasarımlar da yapan firma, büyük siparişlere de cevap verebiliyor.

www.gardenart.com.tr

 

Karagöz’ün özel tasarımları

Karagöz Sandalye, sandalye ve masa üretimi konusunda uzman bir firma ve ürettiği ürünler, turizm sektöründe yaygın biçimde kullanılıyor. 1983 yılından beri hizmet veren firma, kendi tasarımlarının yanısıra, siparişlere de cevap verebiliyor. Müşterilerin talebine göre özel tasarımlar da gerçekleştirebilen Karagöz, dünya standartlarında üretim yapıyor ve ürünlerini dünyanın dörtbir yanına pazarlıyor.

www.karagözsandalye.com

 

Metal Pleks

1971 yılında İstanbul'da bir metal atölyesi olarak sektöre adımını atan Metal Pleks otel ve ofis mobilyaları üretiyor. Barlar için Mara, Capri, Gin, Jade, Zeta gibi özgün ürünleri olan Metal Pleks, metalli renkle birleştirdiği modern tasarımlarıyla öne çıkıyor. Metali farklı dokularla ve malzemelerle birleştiren tasarımlarıyla başarılı olan Metal Pleks, Muca Freestyle adlı tasarım grubuyla, konsept tasarım arayışında olan alıcılara hitap ediyor. Firma İngiltere, Kanada, Rusya, Belçika, Amerika ve bazı Ortadoğu ülkelerine ihracat yapıyor.

www.metalpleks.com

 

SentezDELUX çözümü

SentezDELUX, konuk ağırlama sektöründe hizmet veren işletmelerin bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye, doğru zamanda ulaşmalarını ve bu bilgiler doğrultusunda doğru kararlar alarak, en kaliteli hizmetin, en düşük maliyet ile verilmesini hedefleyen bir çözüm. Farklı özelliklerdeki tesislerin kendilerine özgü çalışma sistemlerine tam olarak uyum sağlayan bu çözüm, işletmelerin çalışma düzenlerini yakından ilgilendiriyor. Modern dünyayı yakından izleyebilmek, hayatı kolaylaştırmak için…

www.sentez-yazilim.com.tr

 

3M’le iz bırakmayan çözümler

3M, her türlü cam ve seramik yüzeylerin temizliği için Easy Clean Coating’i satışa sundu. 3M Easy Clean Coating, fayans, lavabo, klozet ve ayna gibi yüzeylerde kalıcı su ve kireç lekesiyle yağ bazlı lekelerin oluşmasını engelleyerek yüzeylerin ilk günkü gibi görünmesini sağlıyor. 3M tarafından nanoteknoloji kaplama ürünü olarak geliştirilen Easy Clean Coating, yüzeylere kolayca uygulanıyor ve çok kısa sürede kalıcı hale geliyor.

Hepsi Sandalye Deposu’nda

Metal, ahşap sandalye, masa ve sedir üretimi yapan Sandalye Deposu, neredeyse, dünyanın sandalyesini bulabileceğiniz bir ‘sandalye deposu.’ 18 yıldır cafe, bar, otel, fast-food, restoran ve ofis gibi mekanlara hitap eden Sandalye Deposu, metal, ahşap, sandalyeler, masalar, puflar, koltuklar üretiyor. Çoklu siparişlerin yanı sıra tek tek ürün almak isteyenlerin de uğrayabileceği Sandalye Deposu’nda, her zevke uygun ürün bulmak mümkün.

www.sandalyedeposu.com

 

Ünaliş tecrübesi sınır tanımıyor

Otel, restoran, cafe, bar, hastane, okul, ofis ve havalimanı projelerinde başarılı işlere imza atan Ünaliş ahşap, metal ürünler, ofis eşyaları, masalar, sandalyeler, dış mekan ürünleri konusunda uzman bir kuruluş… Türkiye Genel Distribütörü olduğu TON ve GABER firmalarının iç ve dış mekan mobilyalarıyla da müşterilerine yeni konsept ürünler sunan firma, özel siparişlerin ve projelerin tasarımlarına da imza atıyor.

www.unalis.com.tr

 

Yılların tecrübesi Anılsan Havlu

Yılların getirdiği tecrübeyle otelcilik ve promosyon sektöründe uzmanlaşan Anılsan Havlu, üretici firma bazında sektöre öncülük etmeyi hedefliyor. Üretim hayatına 1973 yılında başlayan Anılsan, 32 yıldır her geçen yıl yeni tecrübeler edinerek üretim ve ürün portföyünü geliştiren firma büyümesini sürdürüyor.

 

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler