Vitrin 2 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Farklı tasarımlar, kişiye özel çözümler

Ar Dış Ticaret kendi bünyesindeki iç mimar ve halı tasarımcılarıyla isteğe bağlı desenler üreterek, kişiye özel çözümler ortaya koyuyor. Zengin ürün çeşidi ve farklı desen tasarımlarıyla müşterilerine serbest düşünce imkanı sağlayan firma, projelere de ayrıcalık kazandıracak çalışmalar yürütüyor. Kontrat halılar ve duvar kağıtları konusunda Amerika’nın, Avrupa’nın ve ülkemizin önde gelen firmalarıyla çalışan firma, oteller, iş merkezleri, hastaneler, medya binaları, bankalar, üniversiteler, hava alanları, eğlence merkezleri, executive ofislere hizmet veriyor.

 

Bex’le sağlıklı yataklar

Bezci Tekstil, Bex kumaşı sayesinde hem yatakları hem de insan sağlığını koruyor. Bex Yatak Koruyucuları özellikle otellerin ve hastanelerin demirbaşı olan yatakları çok az bir maliyetle her türlü kirden, nemden ve sıvıdan koruyor. Pamuklu havlu kumaş olan ürün, koruyucu ve nefes alan PU membran sayesinde terletmiyor ve mevcut buharı dışarı atıyor. Tek kişilik ve çift kişilik ölçüleri bulunan Bex Yatak Koruyucuları, istenen ölçülerde de üretilebiliyor.

www.bex.com.tr

Cadı Dizayn

Sadece masa ve sandalyede uzmanlaşan Cadı Dizayn, uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla özel tasarımlar sunuyor. Vizyonunu müşterilerine özel tasarımlar sunarak yaşam tarzını farklılaştırmak olarak belirleyen firma üstün kalite anlayışı, uygun fiyat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor. Cadı, kalite, yaratıcılık, güvenilirlik ve işbirliği değerlerinden ödün vermeden, her gün yeni tasarımlarla piyasayı renklendiriyor.

www.cadidesign.com

 

Office Life’dan VIP ofis mobilyaları…

Bir Tamplas kuruluşu olan Office Life, kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunuyor. Modüler Mobilye ve VIP ofis mobilyaları üreaten Offici Life, sektörde kalitesi ve servis anlayışla dikkat çekerken, yurt içinde ve yurt dışında büyük projelere imza atıyor. Office Life, sürekli gelişen ve yenilenen çağdaş tasarımlarını günümüz teknolojisiyle gerçekleştiriyor.

www.tamplas.com

 

Ofislerde deri şıklığı

Ürünlerinde, oturma gruplarından en yüksek performansa sahip, optimum kullanım süresi ve dayanıklılığıyla ofis ve ev mobilyalarının vazgeçilmezi olan İtalyan derisini kullanan Balkan Mobilya, kaliteli işçiliği ve ergonomik bel desteği sayesinde uzun yıllar kullanım konforu sağlayacak ürünler sunuyor. Orijinal İtalyan deriyle üretilen ofis ve ev mobilyaları Atakan Baydemir imzasıyla sunuluyor. Balkan Mobilya, yurtdışından ithal ettiği oturma gruplarını da yurtiçi ve yurtdışı bayileri aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor.

www.balkanbahce.com.tr

 

Bingo Soft Kış Sürprizi

Bingo Soft özel kırmızı ambalajı ve kalıcı parfümüyle Kış Sürprizi’ni tüketicileriyle buluşturdu. Kışa özel, sınırlı sayıda üretilen Bingo Soft Kış Sürprizi kırmızı ve altın renkli ambalajı, kış için özel olarak seçilmiş parfümüyle soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Avrupa’da hızla yayılan canlı renkte ambalaj trendi Türkiye’de Bingo Soft Kış Sürprizi’yle raflara giriyor. Kış Sürprizi 1, 2, 4 ve 6 lt.’lik gramajlarda satışa sunuluyor.

 

Evinoks’tan açık ama hijyenik büfeler

Calista Luxury Resort otelin tüm iç mimarisini üstlenen dünyanın önde gelen iç mimarlık firmalarından biri olan İngiliz Solano Grub’un, Evninoks Tasarım Grubu ile birlikte gerçekleştirdiği büfelerde dünyada bir ilk olan Evinoks patentli ‘cam soğutma tekniği’ kullanıldı. Estetik büfe tasarımlarının yüksek hijyen ve verimlilik içeren cam soğutma tekniğiyle desteklenmesi sonucu, otelin dünyada ilk ve özel olma konseptiyle uyumlu, başarılı bir projeye imza atılmış oldu. Calista’nın banket ekipmanları ve komple servis arabalarıyla birlikte ciddi boyutlu bir taahhüt hizmeti yine Evinoks tarafından sağlandı.

Hijyen’de teknoloji ve tasarım

Hijyen ve ıslak hacim ekipmanları alanında en son teknolojileri kullanarak tasarım yapan Yiber Elektronik, sektöründeki yerini muhafaza ediyor. ISO 9001:2000 Kalite Belgesi sahibi firma, kalite ve satış sonrası hizmetten ödün vermeyerek gıda sektörünün ihtiyaç duyduğu yeni HACCP hijyen sistemlerini tasarlayarak ürün yelpazesini geliştiriyor.

www.yiber.com.tr

 

Estetik, dayanıklı ve ekonomik

25 yıldır cafe, bar, otel, restoran, mutfak, fast-food ve ofis mekanlarına hitap eden Caneller, dayanıklı, estetik ve ekonomik ürünlerle ön plana çıkıyor. Kaliteyi ilke olarak kabul eden Caneller, imalatçı firma olarak sektöre bar tabureleri, sandalyeler, masa tablaları, masa ayakları, büro mobilya, koltuk gibi ürünler sunuyor. Ürün tasarımlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren firma, tamir ve özel metal konstrüksiyonlar da yapıyor.

www.caneller.net

 

Nevresimle uyumlu battaniyeler

Gül-Bay Tekstil firmasının göz bebeği Days in Colours’ın yeni koleksiyonundaki İspanyol battaniyeler, nevresimleriyle aynı desen ve renkleri taşıyor. İlk kez Days in Colours tarafından üretilen, battaniye kombinli nevresim takımlarında, dileyenler battaniyeyi de alarak ayrıca takım oluşturabiliyor. Canlı renklerin yanında pastel tonları sevenlerinde mutlu olacağı pek çok renk ve desenlerin kullanıldığı bu ürünlerde 4 adet yastık kılıfı çıkıyor.

 

Parla’dan yeni yıla yeni tasarımlar

1989 yılında dış mekan metal mobilya üretmek amacıyla kurulmuş olan Erşah Madeni Eşya’nın gelişen, değişen yeni yüzünü temsil eden Parla, yenilikleriyle dikkati çekiyor. Parla, proje bazında veya sürekli çalıştığı endüstri tasarımcılarıyla birlikte sadece kendisi için tasarlanmış ve üretilmiş modellerine sürekli yenilerini ekliyor. Yeni yıla özel tasarımlarla girecek olan firma, özellikle iç mekan sandalye–koltuk ve masalarında oldukça iddialı.

www.ersah.com

 

Cotton&Wood kaliteli şıklık

Kaliteli ve şık ürün gamıyla dikkat çeken Cotton&Wood, turizm sektöründe de özel isteklere cevap veriyor. Otel, restoran ve ev dekorasyonuna yönelik çalışmalar yapan Cotton&Wood, müşterilerine çeşitli sayılarda ürün sağlamakla birlikte özel olarak verilen siparişlere de cevap veriyor. Firma koltuk ve kanepe gibi ürünlerin imalatında yüksek kalitede malzeme kullanıyor.

 

Modern ve orijinal tasarımlar

40 yıllık deneyimiyle mobilya tasarımı ve üretiminde önemli bir yere sahip olan KYS Chairs, modern ve orijinal tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 1965 yılında Eskişehir’de kurulan firma 1985’den beri üretimini laminasyon sistemiyle sandalye ve sofa gruplarına odaklamış bulunuyor. Modern üretim araçlarını kullanarak üretim kapasitesini arttıran KYS sandalyelerinin ana ilkesi, en iyi tasarım, en iyi işçilik ve maksimum müşteri memnuniyeti

www.kyschairs.com

Sandalyede farklı alternatifler

Otel ve restoranlara yönelik projelere özel model üretimi yapabilen Faretti, ürünlerinde kalite, sağlamlık, makul fiyat, ergonomi ve estetiği ön planda tutuyor. Faretti’nin ürettiği 30 model sandalye, varyasyonlarıyla beraber 200 çeşidi buluyor. Sandalye modellerinde istenilen cila renkleri yapılmakla birlikte oturum yerlerinde farklı alternatifler kullanılabiliyor.

www.faretti.com.tr

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler