Vitrin 3 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Festivo’dan iddialı ürünler…

Kurt-Kar Plastik, Festivo markasıyla kısa süre içerisinde kalitesi ve ürün çeşidiyle adından söz ettirmeyi başardı. Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam eden firmanın bu yıl iddialı modellerinden olan Anemon Koltuk, profil ayaklara sahip olmasıyla ön palana çıkıyor. Hem koltuk hem şezlong olarak kullanabilen beş pozisyonlu plaj koltuğu ise firmanın öne çıkan diğer ürünlerinden biri… Festivo ürünlerine Bauhaus, Tesco-Kipa, Kiler gibi sincir marketlerden ulaşmak mümkün.

www.festivo.com.tr

 

Gentiano’yla kolay temizlik

Gentiano Kitchen Hygiene Series, profesyonel mutfaklarda temizliği daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Gentiano yüksek ürün kalitesiyle temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarını kolaylaştırırken çevreye zarar vermediği gibi, çalışanların sağlığını da tehlikeye atmıyor. Gıda kaynaklı sağlık sorunlarının temel nedenlerinden birinin olumsuz çevre şartları olduğunu düşünen Gentiano, mutfağın her köşesi için ayrı bir ürünle profesyonel çözümler sunuyor.

www.hijyenekspres.com

 

İnci’den ince elişçiliği

Tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri düşünen İnci Mobilya’nın ince elişçiliğiyle üretilen üstün kaliteli mobilyalar, kullanışlı ve ekonomik olmanın yanı sıra tüketiciye sınırsız sayıda seçenek sunuyor. İnci Mobilya en ileri teknolojiyle ürettiği kanepe, koltuk, sabit ve hareketli mobilyalarla müşterinin tüm mobilya ihtiyacına cevap verilebiliyor.  Teknik kadrosuyla satış ve satış sonrası verdiği teknik destekle sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket eden firma, teknolojideki en son değişiklikleri yakından takip ediyor.

www.incimobilya.com.tr

 

Galia ile lezzet ve kolaylık

Tasarımlarındaki şık detaylar ve fonksiyonel kullanım özellikleriyle iddialı olan Galia, özgün ve ayrıcalıklı ankastre mutfak sistemleriyle evlere modern yaklaşımlar kazandırıyor. Ziyafetler, kutlamalar ve özel günlerde mutfaklara pratiklik getiren Yeni Nesil Galia Ankastre Fırınlar, modern görünümü, her mutfağa kolayca uyum sağlayan tasarımı ve multifonksiyonel özellikleriyle dikkati çekiyor. 59 litre genişliğindeki iç hacmi, 11 ayrı pişirme seçeneği sunan dokunmatik kontrol sistemi, yemek sıcaklığını ölçen termometresi ve elektronik termostatıyla da yemeklere lezzet, hayatlara kolaylık katıyor.

IP şarap dolapları Gustobar’la Türkiye’de

Dünyanın en en ünlü el yapımı şarap dolaplarını üreten IP, uzmanlık alanı mekanları bir şarap kavına çevirmek, yeri veya bütçesi olmayanlar için şarap ihtiyacına göre şarap dolapları ve puro humidorları tedarik etmek olan Gustobar’la artık Türkiye’de… Az sayıda şarabı saklamak için uygun olan bu dolaplar, dar alanlara kolayca sığıyor. IP’de, şarap dolabı dışında puro dolapları (humidorlar), peynir ve salam dolapları da mevcut…

 

Kolsan’dan kişiye, yere göre mobilya

27 yıldır mobilya sektöründe üretim yapan Kolsan Koltuk, zamanla uzmanlaştığı otel, ev, işyeri ve ofis gruplarında kişiye ve yere göre mobilya çözümleri sunuyor. Kolsan Koltuk müşterinin istek ve arzusuna göre tasarladığı özellikle komple mobilya, dekorasyon işleri, koltuk, sandalye ürünleriyle dikkat çekiyor. Dudullu'daki fabrikası ve mağazasıyla müşterilerine hizmet veren firma, yurtdışından gelen siparişleri de karşılıyor.

www.kolsankoltuk.com.tr

 

Egzersiz keyfi “Summit Trainer”la zirveye tırmanıyor

Life Fitness yeni kardiyo cihazı “Summit Trainer egzersiz alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor. Hayatlarında olduğu gibi egzersiz tercihlerinde de daha hızlıyı, daha yükseği ve daha ileriyi hedefleyenler için geliştirilen Summit Trainer, kullanıcılarını egzersizde farklı bir boyuta geçmeye çağırıyor. Dünya’da bir ilk olan, çapraz hareketli kardiyo cihazı Summit Trainer, yeni nesil egzersizin son temsilcisi olarak yıllardır gelişen ama değişmeyen ‘indoor’ kardiyo-vasküler antrenman formlarına yepyeni bir boyut ekleyerek egzersiz keyfini zirveye tırmandırıyor.

 

Monotek endüstriyel mutfakta iddialı

Monotek, otel ve restoran açık büfe ve servis ekipmanları yanı sıra sektöre Monotek Mutfak adı altında endüstriyel tip mutfak ve ekipmanlarıyla da hizmet vermeye hazırlanıyor. Açık büfe ve servis ekipmanlarında yapmış olduğu farklı tasarım ve hizmetleri Monotek Mutfağa da taşımaya  hazırlanan firma, tecrübeli, profesyonel ve sektörde tanınan ekibiyle bir çok projeye imza atmayı hedefliyor. Müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri konusunda çok titiz çalışarak bünyelerinde bir ekip oluşturan Monotek, müşterinin kendilerinden olan istek ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp çözümler üretmek konusunda iddialı…

Scotsman’dan yeni Ice Tower ve Ice Shot

Scotsman’ın yeni ürün Ice Tower’la artık buzlar, tezgah ve bar üstünde size sadece bir el uzaklığında… Güçlü üretim kapasitesiyle en yoğun saatlerde bile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanan Ice Tower buz makinesinin üretim ünitesi tezgah altında kalırken, buzu servis yapan dispenser ünitesi ise el dokunmadan, buz küreği kullanmadan doğrudan bardaklara buz verecek şekilde tezgah üstünde duruyor. Scotsman’ın Ekim 2007 Milano Host Fuarı’nda ilk kez tanıttığı Ice Shot bardaklar ise kristal şeffaflığında buzdan ve 2, 5 mm kalınlığında ve 41 mm çapında… Bu buz bardaklar bir tek dikişte veya bir yudumda, çok soğuk olarak içilen içkiler için ideal olmakla birlikte 5 dakika erimeden dayanıyor.

 

L’uva Concept’ten özel projeler…

Otel, tatil köyü, restoran, cafe ve bar işletmecilerine yönelik hizmet veren L’uva Concept, özel proje çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Firma, yerli üretimin yanı sıra başta Uzakdoğu olmak üzere ithal ürünleriyle de ürün çeşitliliğini yüksek tutuyor. L’uva Concept, ofis mobilyalarında makam masaları ve makam koltuklarıyla birlikte bekleme salonları ve kanepe takımlarıyla da ofislerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

www.luvaconcept.com

 

Yaşamanızda ışığa yer açın

İsmini ürünün kendisinden alan, 49 yıllık deneyime sahip Pleksi, ithal ettiği ürünleri kullanarak merdiven projeleri gerçekleştiriyor. Şeffaf ve sade, kristal parlaklığındaki pleksiglas merdiven dikme ve tırabzanları, bulundukları ortama şık ve estetik bir görüntü katıyor. Pleksi, butik tarzı titizlikle üretimlerini tamamen mekana özel bir çalışmayla uyguluyor.

 

Smart Box’la sesiz çekmeceler

Samet AŞ. mobilya üreticileri ve nihai kullanıcılar için kolaylığın ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu tasarımlara imza atmaya devam ediyor. Mobilya imalatçılarının ürünlerine yenilik, kullanıcıların hayatlarına kolaylık getirmek amacıyla tasarlanan Smart Box çekmece sistemleri, standart bağlantı delikleri ve ayarlanabilen mekanizmasıyla mobilya üreticilerinin minimum zamanda şık, kaliteli ve güvenilir mobilyalar üretmelerine aracılık ediyor. 50 kilo ağırlık taşıyabilme kapasiteli Smart Box, Airbrake özelliğiyle çekmecelerin yavaş ve sessizce kapanmasını sağlıyor.

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler