Vitrin 4 Aralık 07 -Ocak 08

Yayın tarihi: 15.07.2008

Tuna’dan tente çözümleri

Türkiye’de çadır denilince akla gelen tek isim Kaptan Çadırcılık ve Ateşok Çadırcılık firmalarının devamı olan ve çadır nostaljisini bugün hala yaşatan Tuna Çadırcılık, evleri ve işyerlerini birbirinden güzel tentelerle süslüyor. 1989 yılında Yeni Han içinde mütevazi bir dükkanda kurulan Tuna Çadırcılık, bugün bin 200 m2 kapalı, bin 600 m2 açık olmak üzere 2 bin 800 m2’ lik bir alan üzerinde faaliyet gösteriyor. Firma tente, çadır ve branda dışında demir atölyesinde çelik konstrüksiyon işleri de yürütüyor.   

www.tunacadircilik.com.tr

 

Alman üretim tekniğinde sandalyeler

Almanya’da uzun yıllar büyük mobilya fabrikalarında çalışan iki kardeşin Türkiye’ye dönerek kurdukları Alman Teknik, eğitim, kültür ve teknolojinin transferiyle ürettikleri ahşap sandalye ve koltuklarla dikkat çekiyor. Alman üretim tekniğine bağlı olarak teknolojik donanımlı otomatik makinelerle ölçüsü, modeli ve kalitesiyle dünya standartlarında üretim yapan Alman Teknik, dünya mobilya kültürünü ve üretim teknolojisini yakından takip ederek bunları Türk mobilya sektörüne kazandırıyor.

www.alteknik.com

 

    

Kupon’s’dan T.P.E tescilli tasarımlar

Kupon’s ürün çeşitlerine sünger, döşeme, hırdavat ve ambalaj malzemelerini de ekleyerek mobilya sektörüne yeni alanlarda da hizmet veriyor. Hammaddeleri, tasarımları, üretim safhaları kendine ait olan firma, ürünlerini T.P.E tescilleri alarak müşterilerine sunuyor. Yataklarında alev geciktirici ve yanmazlık özelliği olan dünya standartlarında ürünler kullanan Kupon’s, istenilen renk ve desenlerdeki kumaşlarına da yanmazlık, anti bakteriyel, anti alerjik, aleovera gibi apreleri istek üzerine uygulayabiliyor.

www.kupontasarim.com

 

Türkay’dan yüksek kalite ürünler

Sert ve çizilmelere karşı daha dayanıklı olan Extra Bıçaklık ürünler sunan Türkay Plastik, TSE, ISO 9001:2000 Kalite Güvence ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi’ne uygunluk belgelerine sahip… Türkay tarafından üretilen Ekstra Bıçaklık, Satırlık Polietilen Kesim Levhaları ve Gıda Hazırlık Ekipmanları tamamen orijinal ve kolayca temizlenebiliyor. Türkay ürünleri, sıvı emmeyen ve leke tutmayan özelliklerinin yanısıra kırılma, eğilme ve çizilmelere karşı da yüksek dayanıklılık gösteriyor.

www.turkayplastik.com.tr

 

İç ve dış mekanlarda TILIA

50’nci yılına ulaşan Savaş Plastik, tamamı İtalyan tasarımı alüminyum takviyeli iç ve dış mekân mobilya ürünleri sunuyor. Çin Halk Cumhuriyeti’nden ithal ettiği mobilya ağırlıklı otel ve ofis donanımı dış ve iç mekân ürünlerini de skalasına koyan Savaş Plastik, piyasaya zengin çeşitlilikte ürün veriyor. TILIA markasıyla prestijli ürünler sunan Savaş Plastik, 70’e yakın ülkeye de ihracat gerçekleştiriyor. 

www.savas.com.tr

 

Sandalye ve masalara mükemmeliyetçi yaklaşım

23 yıllık tecrübe ve bilgiyi profesyonel çalışma esasıyla birleştiren Savvis, sandalye ve masa tasarımlarına mükemmelliği ilke edinmiş bakış açısıyla yaklaşıyor. Sanat anlayışı ve müşterilerinin ayrıcalıklı olduğunu hissettiren tasarımlarını, yüksek kalitede malzemeyle hayata geçiren firma, her ayrıntısını özenle işlediği ürünlerini satış sonrasında da destek vererek sunuyor.

www.savvisdesign.com

 

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler