Kanepede İskandinav çizgisi

Yayın tarihi: 24.10.2008
Kanepede İskandinav çizgisi

Kanepede İskandinav çizgisi

Özellikle kuzey İskandinav bölgesinde çok tercih edilen İsveç kanepe markası Furninova artık Türkiye’de... Ersa-Rapido tarafından satışa sunulan marka, yalın yenilikçilik arayışlarına cevap olabilecek.

Ofiste ve evde, rahatlamanın, günün stresini atmanın merkezi olan kanepe, 1991 yılında İsveç’te kurulan Furninova’nın uzmanlık alanı. Zaman içinde kendi uzmanlık alanıyla ilgili diğer markaları bünyesine katan ve daha da büyüyen Furninova, 900 kişilik çalışma ekibiyle mobilya konusundaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve hem kalite hem de tasarım anlamında yenilikçi çözümler sunuyor.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Furninova’da kanepe modelleri çok çeşitli ve her bir model bir başka modelle rahatlıkla kombine edilebiliyor. Sunduğu alternatifli kumaş ve deri seçenekleri ile müşterinin beğenisine uygun kanepeler üreten Furninova’nın yaklaşımı kısaca “çok çeşit, uygun fiyat” olarak özetlenebilir.
Kalitesi ve yalın çizgisiyle İsveç tarzını en iyi şekilde yansıtan Furninova, Ersa-Rapido Ofis Sistemleri tarafından artık Türkiye’de satışa sunuluyor. Öncelikle kendi ofis projelerinde Furninova’yı kullanmayı düşünen Ersa-Rapido, Furninova’nın değişik modelleri sayesinde, hem kendi, hem de diğer firmaların projeleri için piyasada var olan kısıtlı modellere alternatif getirmiş oluyor. Furninova ürünleri Ersa-Rapido mağazalarında görülebilir.

22. Sayı 06-2008 » Konu Başlıkları

© 2019 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler