Vestel yeni ürünleriyle CeBIT’teydi

Yayın tarihi: 24.10.2008
Vestel yeni ürünleriyle CeBIT’teydi…

Vestel yeni ürünleriyle CeBIT’teydi…

Avrupa’nın ilk ve tek dizüstü bilgisayar fabrikası Vestel City’de ürettiği son model dizüstü bilgisayarları CeBIT Hannover 2008’de dünyanın beğenisine sunan Vestel, birçok ürünü ile de teknoloji meraklılarının ilgi odağı oldu.

Vestel City’de üretilen son teknoloji ürünleri ile CeBIT Hannover 2008’de yerini alan Vestel, 300 m2’lik standında, LCD monitörlerden dizüstü bilgisayarlara, uydu alıcılarından LCD ve plazma TV’lere kadar 40 farklı ürün modelini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Estetik ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu Vestel standında ürünler görsel yönüyle de dikkat çekti.
Vestel’in 2008 yılında üretmeye başladığı 19’’ ve 22’’ LCD monitörler, CeBIT’te ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Hırsızlığı önleme (anti-theft) özelliğine sahip olan dizüstü bilgisayarlar da ilgi gören ürünler arasında oldu. Kullanıcı tarafından tanımlanabilen şifre ve güvenlik sorusu parametreleri sayesinde bilgisayarın çalınmasını ve kişisel bilgilere erişilmesini engelleyen anti-theft özellikli Vestel dizüstü bilgisayarlar, çalındıkları zaman otomatik olarak alarm veriyor ve ancak şifre tanımlanarak durdurulabiliyor. Bazı modellerde güvenlik parametresi olarak şifre yerine kullanıcının parmak izi verilebilen bilgisayar alarmları, sadece sahibi tarafından etkisiz hale getirilebiliyor. 
Analog ve dijital kanalları tek bir ekran menüsü ve program tablosunda gösterebilen dijital ekranıyla ve USB desteği sayesinde MP3 formatında müzik dinlemeyi ve fotoğraf görüntülemeyi sağlayan tek mikroçipli dijital LCD’ler de CeBIT’te Vestel’in ilk defa kullanıcıya sunduğu ürünler arasındaydı.

22. Sayı 06-2008 » Konu Başlıkları

© 2018 Tüm hakları saklıdır.
Matbaacılar Sitesi No:115 Bağcılar, İstanbul
iletişim
Boyut Pedia Kategoriler